USD 32,85
EUR 35,20
ALTIN 2.457,77
BIST100 10.471
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Yusuf Alemdar’dan Hacıoğlu Mahallesi’ne ziyaret

Seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Başkan Adayı Alemdar, Erenler Hacıoğlu Mahallesi’nde düzenlenen kahvehane toplantısına katıldı. Konuşmasında mahalle kültürüne dikkat çeken Alemdar, “Komşuluğun, iç içe olmanın huzurunu, bizler de nitelikli hizmet anlayışıyla taçlandırmak istiyoruz. Şehrimiz ile ilgili alacağımız tüm kararları birlikte alacak, sorunlara sürdürülebilir ve yenilikçi bir anlayışla yaklaşacağız” dedi.

Yusuf Alemdar’dan Hacıoğlu Mahallesi’ne ziyaret - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Hacıoğlu Mahallesi’ni ziyaret etti. Çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirilen kahvehane toplantısına konuk olan Alemdar, mahalle sakinleriyle sohbet etti. 

Yusuf Alemdar’dan Hacıoğlu Mahallesi’ne ziyaret - Sayfa 2

Ziyaretinde vatandaşların sorularını da yanıtlayan Alemdar’a, Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halit Yaylalı ve MHP Erenler İlçe Başkanı Mustafa Tamer eşlik etti.

Yusuf Alemdar’dan Hacıoğlu Mahallesi’ne ziyaret - Sayfa 3

Hemşehri hukukunun önemine vurgu yapan Başkan Adayı Alemdar, “Çalışmalarımıza başladığımız ilk günden itibaren 16 ilçemizin tamamını ziyaret ettik. Hemşehri hukukunu canlı tutmak adına tüm vatandaşlarımızla kucaklaşıyoruz. Bu akşam da siz kıymetli Hacıoğlu eşrafını ziyarete geldik. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki mahallelerimiz ve kahvehanelerimiz bizim kültürümüzün en köklü yapılarından biridir. Komşuluğun, iç içe olmanın vermiş olduğu bu huzuru, bizler de nitelikli hizmet anlayışıyla taçlandırmak istiyoruz. Bu noktada elbette siz kıymetli hemşehrilerimizin desteği yadsınamaz. Şehrimiz ile ilgili alacağımız tüm kararların sizlerle birlikte alınacak olması, bizlerin çalışma heyecanını şimdiden artırmaktadır” dedi.

Yusuf Alemdar’dan Hacıoğlu Mahallesi’ne ziyaret - Sayfa 4

Konuşmasının devamında yenilikçi ve sürdürülebilir bir belediyecilik hedeflediklerini ifade eden Alemdar, “Bizim bu şehrin insanına karşı önemli sorumluluklarımız var. Sakarya’mız sanayiden tarıma, istihdamdan konuta her alanda gelişim sağlıyor. Bu gelişim bazı sorunları da beraberinde getiriyor. İnşallah göreve geldiğimiz günden itibaren şehrimizin altyapı, üstyapı ve trafik sorunu başta olmak üzere çözüm bekleyen tüm sorunlarına sürdürülebilir ve yenilikçi bir belediye anlayışıyla çözüm üreteceğiz” diye konuştu.