USD 32,42
EUR 34,48
ALTIN 2.479,44
BIST100 9.680
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Yusuf Alemdar’dan Bekirpaşa’da tarıma destek sözü

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Erenler Bekirpaşa’da vatandaşlarla buluştu. Alemdar, “Tarımsal üretim yapan çiftçiyi desteklemek üzere Çiftçi Destek Kartı ile yakıt ve tohum desteği sağlayacağız. İlkokul ve ortaokula giden çocuklarımız belediye otobüslerinden ücretsiz yararlanacak. Lise ve üniversite öğrencilerimize de yüzde 54 indirimli ulaşım imkanı sağlayacağız. İnşallah yeni dönemde projelerimizi bir bir hayat geçireceğiz” dedi.

Yusuf Alemdar’dan Bekirpaşa’da tarıma destek sözü - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, seçim çalışmaları kapsamında Erenler Bekirpaşa’yı ziyaret etti. Burada vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanan Alemdar, yeni döneme dair önemli mesajlar verdi.

Yusuf Alemdar’dan Bekirpaşa’da tarıma destek sözü - Sayfa 2

Yoğun katılımla gerçekleşen programa Erenler Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Rahmi Şengül, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, MHP Erenler İlçe Başkanı Mustafa Tamer, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halit Yaylalı, İlçe Kadın Kolları Başkanı İlknur Armağan ve Önceki dönem Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk katıldı.

Yusuf Alemdar’dan Bekirpaşa’da tarıma destek sözü - Sayfa 3

Dua ve desteklerinizi bekliyoruz

AK Parti İlçe Başkanı Ömer Barik, “Hem Sakarya’mız hem de ilçemiz olarak önemli bir seçime giriyoruz. Bu noktada sizlerin destekleri bizim için çok kıymetli. Bekirpaşa bu akşam yine coşkusuyla heyecanımıza ortak oldu. Hepinize teşekkür ediyor, 31 Mart’ta sizlerin duasını ve desteklerini istiyoruz” diye konuştu.

Yusuf Alemdar’dan Bekirpaşa’da tarıma destek sözü - Sayfa 4

MHP İlçe Başkanı Mustafa Tamer ise, “Bizim çizgimiz belli. Sayın liderlerimiz Cumhur İttifakı’nın, bu kutlu davanın geleceğe taşınması noktasında güçlü bir irade ortaya koydular. Bizlerde bu davaya sahip çıkarak saha çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Cumhur İttifakı olarak hem Yusuf başkanımıza hem de Rahmi başkanımıza desteklerinizi bekliyoruz” dedi.