USD 32,86
EUR 35,21
ALTIN 2.453,40
BIST100 10.471
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Yusuf Alemdar’dan Arifiye’ye ziyaret

İlçe adaylarının açıklanmasının ardından ilk ziyaretini Arifiye’ye gerçekleştiren Başkan Adayı Alemdar, ilçede bir dizi ziyaret bulundu. Programında partililer, vatandaşlar ve esnafla bir araya gelen Alemdar, “Bildiğiniz üzere Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle 16 ilçemizin başkan adayları açıkladı. İnşallah Cumhur İttifakı olarak şehrimizin tamamında Kapı Kapı Dolaşarak Gönüllere Dokunacağız” dedi.

Yusuf Alemdar’dan Arifiye’ye ziyaret - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Yusuf Alemdar, ilçe adaylarının açıklanmasının ardından programlarını yoğunlaştırdı. İlk ziyaretini Arifiye ilçesine gerçekleştiren Alemdar, burada bir dizi görüşme gerçekleştirdi. Arifiye Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İsmail Karakullukçu, İlçe Başkanı Veysel Ünlü, İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Göksel Kaya ve partililer tarafından karşılanan Alemdar, programına AK Parti İlçe Başkanlığı’ndan start verdi. 

Yusuf Alemdar’dan Arifiye’ye ziyaret - Sayfa 2

Yusuf Alemdar’dan Arifiye’de yoğun mesai
Teşkilat ziyaretinin ardından tribündeki yerini alan Alemdar, Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Arifiye Kalaycıspor’un Doğugücü FK ile oynadığı karşılaşmayı takip etti. Programının son durağında ise esnafı ziyaret eden Alemdar, Arifiye Pazar Yeri esnafı ve Fatih Mahallesi esnafı ile bir araya geldi. Ziyaretinde esnafın görüş ve önerilerini dinleyerek sorunlara karşı en kısa sürede çözüm bulacaklarını belirtti.

Yusuf Alemdar’dan Arifiye’ye ziyaret - Sayfa 3

Arifiye AK Sevda için hazır
Programda konuşan İlçe Başkanı Ünlü, “Öncelikle Yusuf Başkanımız ve İsmail Başkanımızın adaylığı şehrimiz için hayırlı olsun. Ziyaretleriniz bizleri onurlandırdı. Arifiye her zaman olduğu gibi AK Sevda için tüm dava arkadaşlarımızla birlikte hazır. İnşallah siz kıymetli başkanlarımızın öncülüğünde hem Arifiye’de hem de Sakarya’mızda yeni bir dönemin başlangıcını gerçekleştireceğiz.” diye konuştu.

Yusuf Alemdar’dan Arifiye’ye ziyaret - Sayfa 4

AK Belediyeciliğin en güzel örneğini sergileyeceğiz
Konuşmasında uyum vurgusu yapan Arifiye Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İsmail Karakullukçu, “Yusuf Başkanımız bu şehre önemli hizmetler vermiş, teşkilattan gelen kıymetli bir şahsiyet. 15 yıl boyunca Serdivan’da görev yaptı. Serdivan’ı Serdivan yapan kendisidir. İnşallah 31 Mart’tan sonra hem ilçemizde hem de şehrimizde uyum içerisinde çalışarak AK Belediyeciliğin en güzel örneğini sergileyeceğiz” şeklinde konuştu.