USD 32,59
EUR 34,86
ALTIN 2.491,05
BIST100 9.709
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Yusuf Alemdar’a Kaynarca’da yoğun ilgi

Kaynarca Turnalı ve Karaçalı mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Başkan Adayı Yusuf Alemdar, “Altyapıdan üstyapıya, sosyal donatı alanlarından doğalgaza kadar talepleri biliyoruz. İlçe merkezimizin eksiklerini tamamlayacağız. Karadeniz kıyısından Karasu ve Kocaali kadar Kaynarca faydalanamıyor. Bunu da çözeceğiz. Sahillerimizi taradık, Kaynarca’yı sahille buluşturacağız. İlçemiz deniz turizmiyle gelişecek” dedi.

Yusuf Alemdar’a Kaynarca’da yoğun ilgi - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Yusuf Alemdar, Kaynarca’da bir dizi program gerçekleştirdi. Ziyaretlerinde Turnalı ve Karaçalı mahalle sakinleriyle buluşan Alemdar, oldukça yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Yusuf Alemdar’a Kaynarca’da yoğun ilgi - Sayfa 2

Programlarda Kaynarca Belediye Başkan Adayı Mustafa Özer, AK Parti Kaynarca İlçe Başkanı Muhammet Ali Pulat, MHP Kaynarca İlçe Başkanı Nail Dursun, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Meva Eryiğit ve Kaynarca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Aykan Ayan hazır bulundu.

Yusuf Alemdar’a Kaynarca’da yoğun ilgi - Sayfa 3

Cumhur İttifakı gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için kuruldu

Programda selamlama konuşması yapan AK Parti Kaynarca İlçe Başkanı Muhammet Ali Pulat, “Bizlere bu coşkuyu yaşattığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kaynarca her zaman olduğu gibi bu davaya olan inancını ortaya koyuyor. İnşallah 31 Mart sonrası bu coşkuyu hizmet siyasetiyle birleştirerek geleceğe daha emin adımlarla yürüyeceğiz” diye konuştu.

Yusuf Alemdar’a Kaynarca’da yoğun ilgi - Sayfa 4

MHP Kaynarca İlçe Başkanı Nail Dursun ise, “Bu görkemli karşılama için şükranlarımı sunuyorum. Şunu net bir şekilde ifade etmeliyim ki, saygıdeğer liderlerimiz Cumhur İttifakı’nı gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için kurdu. Bizler de bu noktada bu davanın bileşenleri olarak omuz omuza mücadelemizi sürdürüyoruz. 31 Mart sonrası hem Sakarya’da hem de Kaynarca’mızda çok farklı bir dönemin kapılarını aralayacağız” dedi.