USD 32,86
EUR 35,62
ALTIN 2.548,14
BIST100 11.055
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Yusuf Alemdar’a Hızırtepe’den coşkulu karşılama

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Hızırtepe Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinin ardından AK Parti Seçim Ofisi’nin açılışını gerçekleştirdi. Alemdar, “31 Mart gecesi Sakarya’dan en güçlü desteği vereceğiz. Ardından mahallelerimizden başlatacağımız hareket, hem esnafımızı hem de kültürel değerlerimizi koruyacak, geliştirecek ve bu toplumun sosyal dokusunu inşa edecektir” diye konuştu.

Yusuf Alemdar’a Hızırtepe’den coşkulu karşılama - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu ile Hızırtepe mahallesini ziyaret etti. İlk olarak Hızırtepe esnaflarını ziyaret eden Başkan Adayı Alemdar, daha sonra AK Parti seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı.

Coşkulu kalabalık tarafından meşalelerle karşılanan Alemdar’a, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Aksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve Hızırtepe Mahalle Muhtarı Fatih Eltutan eşlik etti.

Yusuf Alemdar’a Hızırtepe’den coşkulu karşılama - Sayfa 2

Başkanlardan Hızırtepe’de birlik vurgusu

Programda selamlama konuşması yapan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “Böylesine muhteşem bir coşku bizlerinde heyecanını artırıyor. İnşallah 31 Mart sonrası aynı heyecanla hep birlikte yolumuza devam edeceğiz” dedi.

MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Aksu ise, “Bu birliktelik düşman çatlatıp dost sevindiriyor. Saflarımızı sıkılaştırdıkça gücümüz artıyor. Hızırtepe 31 Mart’ta gücümüze güç katacaktır. Rabbim birliğimizi daim etsin. Hepinizi saygıyla selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

Yusuf Alemdar’a Hızırtepe’den coşkulu karşılama - Sayfa 3

Hızırtepe 31 Mart’a hazır

MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, “Cumhur İttifakı millet aklının ta kendisidir. Bizler bu akla bu duyguya sahip çıkmakla mükellefiz. Çünkü Cumhur İttifakı gelecek yüzyılın teminatıdır. Görüyorum ki Hızırtepe de 31 Mart’a hazır. Bu coşku ve bu feraset bizleri hiçbir zaman mahcup etmeyecektir” diye konuştu.

Yusuf Alemdar’a Hızırtepe’den coşkulu karşılama - Sayfa 4

Hızırtepe her zaman bizlere sahip çıktı

Programda konuşan Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Hızırtepe AK Parti kurulduğu günden bugüne kadar bizlere sahip çıkmıştır. Hızırtepe her daim olduğu gibi yine bambaşka. Bizler de Hızırtepeli hemşehrilerimizi asla mahcup etmemek için çok çalıştık, çabaladık. Burada Çocuk Hakları Bahçesini hayata geçirdik. Muhtarımızın bölge için bir lise talebi vardı. Zehra Akkoç Kız Anadolu Lisemiz buraya geldi. Mahallemi Güzelleştiriyorum projemizle sokaklarımızın çehresini değiştirdik. Gayretle çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. Şimdi ise yeni bir dönemin başlangıcını hep birlikte yapıyoruz. İnşallah Hızırtepe’mize her anlamda gayretle çalışarak hizmet etmeye ve hemşehrilerimizin teveccühlerine layık olmaya devam edeceğiz. Hep birlikte Adapazarı için Hızırtepe için yola devam.” dedi.