USD 32,60
EUR 34,80
ALTIN 2.487,54
BIST100 9.459
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Yusuf Alemdar’a Arabacıalanı’nda yoğun ilgi

Başkan Adayı Alemdar, yoğun olarak sürdürdüğü ziyaretlerine Serdivan’da devam etti. Arabacıalanı Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Alemdar, “Serdivan’da göreve geldiğimiz günden itibaren hizmet odaklı çalıştık. Sizler de bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. Hizmet ekiple olur. İnşallah aynı birlik ve çalışma azmini şehrimizin tamamında göstereceğiz” dedi.

Yusuf Alemdar’a Arabacıalanı’nda yoğun ilgi - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Serdivan Arabacıalanı Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Mahalle buluşmasının ardından kahvehane ziyareti gerçekleştiren Alemdar, genç, yaşlı herkesin büyük ilgisiyle karşılandı.

Yusuf Alemdar’a Arabacıalanı’nda yoğun ilgi - Sayfa 2

Katılımın oldukça yüksek olduğu programlara, Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Kocaali Belediye Başkan Adayı Turan Yüzücü, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, AK Parti Kocaali İlçe Başkanı İsmail Demir, MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, MHP Kocaali İlçe Başkanı Adnan Arar, AK Parti Serdivan Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı ve AK Parti Serdivan Gençlik Kolları Başkanı Sinan Düman katıldı.

Yusuf Alemdar’a Arabacıalanı’nda yoğun ilgi - Sayfa 3

Bu azmin zaferini hep birlikte yaşayacağız

Programda bir selamlama konuşması yapan AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, “Siyaset sabır ve sadakat gerektirir. Fakat bunu anlayabilecek bir muhalefet göremiyorum. Bu sabrın ve sadakatin en büyük örneği Yusuf Başkanımız ve Osman başkanımızdır. Kendileri bu şehir için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyorlar. Bizler de Cumhur İttifakı’nın neferleri olarak yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Kaybetme lüksümüz yok. İnşallah 31 Mart akşamı Sakarya’da bu azmin zaferini hep birlikte yaşayacağız” dedi.

Yusuf Alemdar’a Arabacıalanı’nda yoğun ilgi - Sayfa 4

MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara ise, “Aziz kardeşlerim, yerelden genele ülkemizin birliği için çıktığımız bu yolda bütün teşkilatlarımızla sahada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Cumhur İttifakı adaylarımıza tüm imkanlarımızla destek olmanın gayreti içerisindeyiz. Ülkemizin genelde olduğu gibi yerelde de büyüyerek ve güçlenerek devam etmesi gerekiyor. İnşallah bu kutlu yolculuğu sizlerle birlikte geleceğe taşıyacağız” diye konuştu.