USD 19,12
EUR 20,73
ALTIN 1.211,38
BIST100 4.811
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Yüce, hentbol takımıyla buluştu: Hedefimiz şampiyonluk

Başkan Ekrem Yüce, Hentbol Süper Ligi’nde yoluna doludizgin devam eden hentbol takımıyla bir araya geldi. Sporcuları galibiyetlerinden ötürü kutlayan Başkan Yüce, “İnşallah galibiyet serilerini sıralayarak sezon sonunda şampiyonluğu şehrimize getirecekler” dedi.

Yüce, hentbol takımıyla buluştu: Hedefimiz şampiyonluk - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Türkiye Erkekler Hentbol Süper Liginin 15. haftasında konuk ettiği Spor Toto Kulübünü 33-25’lik skorla mağlup eden Büyükşehir Hentbol Takımıyla Ormanpark’ta bir araya geldi.

Yüce, hentbol takımıyla buluştu: Hedefimiz şampiyonluk - Sayfa 2

Karşılaşma sonrası galibiyet yemeğinde hentbol takımının antrenörleri ve sporcularıyla bir araya gelen Başkan Yüce, gösterdikleri yüksek performanstan ötürü sporcuları kutladı. Zirve takibini sürdüren hentbol takımında Başkan Yüce şampiyonluk sözü isterken tüm ekip şampiyonluk sözü verdi.

Yüce, hentbol takımıyla buluştu: Hedefimiz şampiyonluk - Sayfa 3

Sakarya’mızın adı her zaman zirvede

Buluşma sonrası düşüncelerini paylaşan Başkan Ekrem Yüce, “Sakaryamızın adını spor da hangi branş olursa olsun her zaman zirveye yazmak bizim en büyük hedefimiz. Sakaryamız sporla hemhal olmuş bir şehir. Bununda kanıtını Avrupa Spor Şehri unvanını alarak tüm dünyaya duyurduk. Bugün hentbol takımımız güzel bir oyun ve sonuçla galip geldi. Süper Lig’de zirve yarışına devam etti. İnşallah galibiyet serilerini sıralayarak sezon sonunda şampiyonluğu şehrimize getirecekler. Gösterdikleri performanstan dolayı tüm sporcularımızı ve antrenörlerimizi yürekten kutlar, başarılarının devamını dilerim” diye konuştu.