USD 32,20
EUR 35,01
ALTIN 2.500,70
BIST100 10.644
İHBAR hattı 0552 642 79 79

YÜCE: 'ERENLER ERDOĞAN’IN YANINDA YER ALACAK'

Erenler Merkez ve Küpçüler mahallelerini ziyaret eden Başkan Ekrem Yüce, “İlçemizin gelişimi ve değişimi için çalışıyor, eser ve hizmetlerimizle Erenler’e değer katıyoruz. Türkiye’nin yeni yüzyılına vizyon ve hedeflerimizle yürüyoruz. İnanıyorum ki Erenler 14 Mayıs’ta güçlü şekilde desteğini sürdürecek, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer alacaktır” dedi.

YÜCE: 'ERENLER ERDOĞAN’IN YANINDA YER ALACAK' - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Erenler’de Merkez ve Küpçüler mahallelerini ziyaret etti. 

YÜCE: 'ERENLER ERDOĞAN’IN YANINDA YER ALACAK' - Sayfa 2

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti İlçe Başkanı Erdal Köse ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halit Yaylalı ile birlikte mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Yüce, buluşmalarda talepleri dinledi, gerekenlerin yapılacağı mesajını verdi. Yüce, ayrıca bölgede esnaf ziyaretlerinde de bulunarak, Türkiye Yüzyılı hedeflerini vurguladı.

YÜCE: 'ERENLER ERDOĞAN’IN YANINDA YER ALACAK' - Sayfa 3

Erenler yine güçlü desteğini sürdürecek

Erenler temasları kapsamında ilk olarak Merkez Kıraathanesi’nde vatandaşlarla buluşan Başkan Yüce, “İlçemizin gelişimi ve değişimi için çalışıyor, eser ve hizmetlerimizle Erenler’e değer katıyoruz. Türkiye’nin yeni yüzyılına vizyon ve hedeflerimizle yürüdüğümüz bir seçimin arefesindeyiz. Erenler, inanıyorum ki güçlü şekilde desteğini sürdürecek, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer alacaktır” dedi.

YÜCE: 'ERENLER ERDOĞAN’IN YANINDA YER ALACAK' - Sayfa 4

Altyapı ve üstyapı çalışmaları başlıyor

Yüce, daha sonra Küpçüler Mahallesi’nde vatandaşların misafiri oldu. Sakarya Erzurumlular Derneği Başkanı Dursun Murat Ak, Erzurum Narmanlılar Derneği Başkanı Halit Özdemir, dernek üyeleri, mahalle sakinleri ve vatandaşlarla görüşen Başkan Yüce, Erenler Belediyesi’nin bölgede yapımını gerçekleştireceği altyapı ve üstyapı çalışmalarının hayırlı olmasını temenni etti.