USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Yüce: Akyazı yine Erdoğan diyecek

Akyazı Güzlek mahallesini ziyaret eden Başkan Ekrem Yüce, “21 yılda ulaşımda savunmada saniyede teknolojide ülkemiz seviye atladı. İstikrar diyelim ve ülkemizin şahlanış dönemini başlatalım. 14 Mayıs’ta Akyazı her zaman olduğu gibi yine Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye yüzde yüz destek verecek. İnşallah 14 Mayıs Cumhur İttifakı’nın bayramı olacak” dedi.

Yüce: Akyazı yine Erdoğan diyecek - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 14 Mayıs seçimleri öncesinde çalışmalarını Akyazı Güzlek Mahallesinde sürdürdü.

Yüce: Akyazı yine Erdoğan diyecek - Sayfa 2

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem ile birlikte Güzlek mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Yüce’yi mahalle muhtarı Abdüsselam Akyazıcı karşıladı. 

Yüce: Akyazı yine Erdoğan diyecek - Sayfa 3

Mahalleliler yapılan yatırımlar dolayısıyla Başkan Yüce ve Soykan’a teşekkür etti.

Yüce: Akyazı yine Erdoğan diyecek - Sayfa 4

Yüce, Güzlek’te gösterilen ilgi ve destekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bugün, ilerleyen saate rağmen bizleri yalnız bırakmadığınız için her birinize teşekkür ediyorum. Sevgi ve kardeşlik köprüleri ile omuz omuza yol yürüyoruz. Hamdolsun 4 yıldır gayretle şehrimize en iyi şekilde hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bugün de talep ve isteklerinizi not aldım. İnşallah gereğini yapacak, Güzlek’in gösterdiği desteğe layık olmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.