USD 32,87
EUR 35,64
ALTIN 2.549,02
BIST100 11.036
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Yeni Eğitim Yılına Ferizli'den Anlamlı Başlangıç

Yeni eğitim-öğretim yılının ilk günlerinin taptaze heyecanı, Ferizli'nin okullarında da kendini hissettiriyor. Bu değerli dönemin başlangıcında Ferizli protokolü, Ferizli Şehit Hacı Uzun İlkokulu'na anlamlı bir ziyarette bulundu.

Yeni Eğitim Yılına Ferizli'den Anlamlı Başlangıç
11 Eylül 2023 | 14:19
Son Güncelleme:

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Ferizli Kaymakamı Hasan Balcı ve Ferizli Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz, minik öğrencilerin yeni bir eğitim hayatına atılmalarına destek olmak için okulda sürdürülen uyum eğitimlerini yakından inceledi.

Belediyeden Öğrencilere Özel Hediyeler

Kaymakam Hasan Balcı ve Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu'nun okulu ziyareti sırasında, öğrencilere ve öğretmenlere olan samimi ve içten yaklaşımları, okul koridorlarına sıcak bir atmosfer kattı. Ziyaretin öne çıkan anlarından biri, belediye tarafından hazırlanan boyama kitapları ve hediyelerin öğrencilere takdim edilmesiydi. Bu jesti Başkan İsmail Gündoğdu, Kaymakam Hasan Balcı ve Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz ile birlikte gerçekleştirdi. Ayrıca, belediye tarafından sağlanan boyama kitapları ve hediyelerin diğer okullarda da öğrencilere dağıtıldığı belirtildi.

Her Başarı, Parlak Bir Geleceğin İşareti

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrencilere ve eğitim camiasına başarı, huzur ve sağlık getirmesini diledi. Başkan Gündoğdu, " Öğrencilerimizin her bir başarısı, ulusumuzun yarınlarına yönelik bir umuttur. Bu miniklerimize sağladığımız destekler, aslen yarının daha parlak bir Türkiye'sine olan katkımızdır." İfadelerini kullandı.

Kaymakam Balcı'nın Eğitime Vurgusu

Öğrencilere olan samimi ilgisini dile getiren Kaymakam Hasan Balcı da "Eğitim, toplumsal yapımızın en kıymetli parçalarından biridir. Yeni eğitim-öğretim yılında bu yavrularımızın yanında olmak, onların motivasyonunu yükseltmek ve onlara destek olmak bizler için derin bir anlam taşımakta." şeklinde konuştu.

Ziyaretin diğer bir önemli kısmı da okul yöneticileri, eğitimciler ve çalışanlarla yapılan toplantı oldu. Bu buluşmada, okulun güncel ihtiyaçları ve karşılaşılan zorluklar masaya yatırılarak, bu sorunların çözümüne dair atılacak adımlar konuşuldu.