USD 32,86
EUR 35,63
ALTIN 2.549,20
BIST100 11.048
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Yazlık’ta Cumhur İttifakı’na tam destek

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Serdivan Yazlık’ta vatandaşlarla buluştu. Konuşmasında coşkulu kalabalığa seslenen Alemdar, “Caddelerimiz, sokaklarımız, parklarımız, altyapımız ve doğalgaz için söz vermiştik. Bize inandınız. Bizler de sizin başınızı öne eğdirmedik. Sözümüzü tuttuk. Yazlık 31 Mart’ta gerekeni yapacak ve Yazlık’ta daha da güzel hizmetler yapılacak” dedi.

Yazlık’ta Cumhur İttifakı’na tam destek - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, TBMM KEFEK Başkanı ve Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan ve Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik ile Yazlık mahallesinde düzenlenen mitinge katıldı.  

Büyük bir coşku ile karşılanan Alemdar, vatandaşları selamlayarak alana geldi. Programda MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, AK Parti Serdivan İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Haldızoğlu, AK Parti Serdivan Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, AK Parti Serdivan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Düman, MHP Serdivan KAÇEP Başkanı Sema Barlin ve Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Can yer aldı.

Yazlık’ta Cumhur İttifakı’na tam destek - Sayfa 2

Yazlık’ta coşkulu karşılama

Yazlık’ın kendilerini çok güzel karşıladığını ifade eden AK Parti Serdivan İlçe Başkan Yardımcısı Haldızoğlu mahalle sakinlerine teşekkür etti. MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara ise Cumhur İttifakı’nın 31 Mart’ta gücünü göstereceğine dikkat çekti.

Yazlık’ta Cumhur İttifakı’na tam destek - Sayfa 3

Bizler insanımıza hizmetkar olmak için sahadayız

MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş konuşmasında kararlılık vurgusu yaparak, “31 Mart seçimleri için çok büyük kararlılık ve uyumla sahadayız. Sizlerden büyük bir destek istiyoruz. Sizlerin de bu desteği vereceğinize inanıyoruz. Birileri gibi koltuk sevdalısı değiliz. Bizler insanımıza hizmetkar olmak için sahadayız. İnşallah yeni dönemde tüm hemşehrilerimizle şehrimizi geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Yazlık’ta Cumhur İttifakı’na tam destek - Sayfa 4

Serdivan’ı karış karış geziyoruz

Programda konuşan Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, “Yazlık’ı çok seviyoruz. Serdivan’ı karış karış geziyoruz. Cumhur İttifakı ortaklarımızla sahada uyum içerisinde çalışıyoruz. Yusuf Başkanımız 15 yılda çok büyük işler yaptı. Devraldığımız bu bayrağı Cumhur İttifakı’mızla birlikte şeffaf ve adil bir şekilde daha da yukarıya taşıyacağız. 24 saatin, 24 saati çalışacağız. Yazlık bize hep sahip çıktı. 31 Mart’ta hem bizlere hem de Yusuf Başkanımıza en yüksek desteği vereceğinize inanıyorum” diye konuştu