Yaz aylarının uğrak noktası Güzelek
Akyazı Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Güzlek Mesire Güzlek Mesire, Spor, Karavan, Yürüyüş ve Kamp Alanı sıcak yaz günlerinde aileleri ile birlikte keyifli vakit geçirmek isteyen vatandaşların uğrak noktası oldu.
![Yaz aylarının uğrak noktası Güzelek - Sayfa 1](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/08/27/1-SbWv.jpg)
Akyazı Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Güzlek Mesire, Spor, Karavan, Yürüyüş ve Kamp Alanı vatandaşların uğrak noktası olmaya devam ediyor.
![Yaz aylarının uğrak noktası Güzelek - Sayfa 2](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/08/27/2-LZts.jpg)
Orman içerisinde yer alan ve içerisinde basketbol, futbol ve voleybol sahaları, dev salıncak, oyun grupları, spor aletleri, piknik alanları ve mescit yer alan tesisi özellikle hafta sonları Akyazı ve diğer ilçelerden birçok vatandaş ziyaret ediyor.
![Yaz aylarının uğrak noktası Güzelek - Sayfa 3](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/08/27/3-37w0.jpg)
Vatandaşlar ormanlık alanda aileleri ile birlikte piknik yapıyor ve keyifli vakit geçirme fırsatı buluyor. İçerisinde karavan park alanı ve kamp alanı da bulunan mesire alanı çevre il ve ilçelerden de birçok misafiri ağırlıyor.