USD 32,52
EUR 34,85
ALTIN 2.430,89
BIST100 9.645
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Vali'den veda ziyareti

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Vali Kaldırım, Başkan Ekrem Yüce’yi ziyaret etti. Yüce, “İşbirliği halinde uyum içerisinde şehrimize hizmet etmeye çalıştık. Sakarya’mıza sunduğu katkılar ve hizmetler dolayısıyla Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’a teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Vali'den veda ziyareti - Sayfa 1

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Vali Çetin Oktay Kaldırım Büyükşehir Belediyesi’ne veda ziyaretinde bulundu. 

Vali'den veda ziyareti - Sayfa 2

Başkan Ekrem Yüce ve bürokratları tarafından karşılanan Vali Kaldırım, 4 yıllık görev süresi boyunca uyumlu çalışarak huzur ortamını sağladıklarını belirtti.

Vali'den veda ziyareti - Sayfa 3

Başkan Yüce ise Vali Kaldırım’ın gayretli çalışmalarına yakinen şahit olduklarını dile getirerek yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Yüce günün anısına Vali Kaldırım’a hediye takdim etti.

Vali'den veda ziyareti - Sayfa 4

Vali Kaldırım’ı makamında ağırlayan Başkan Ekrem Yüce, “İşbirliği halinde uyum içerisinde şehrimize hizmet etmeye çalıştık. Sakarya’mıza sunduğu katkılar ve hizmetler dolayısıyla Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’a teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum. Gerek şehrimizde gerekse deprem bölgesindeki çalışmalarınızı yakinen takip ettik. Bizler sizden razıyız” derken Vali Kaldırım ise, “Başkanlarımızla, belediyelerimizle her zaman uyumlu çalıştık. Burada huzur ortamında bir çalışma gerçekleştirdik. Şehrimizin birçok sorununa çözüm olduk” dedi.