USD 18,63
EUR 19,28
ALTIN 1.051,28
BIST100 4.962
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Vali Kaldırım: Sizlerle gurur duyuyoruz

Sakarya’da eğitim faaliyetlerine özel ilgi gösteren Valimiz Çetin Oktay Kaldırım, Teknofest 2022 Sakarya Rüzgarı Proje Sergisinde derece kazanan 47 çalışmayı tek tek gezerek gençlerin birbirinden ilginç projelerini çok beğendi.

Vali Kaldırım: Sizlerle gurur duyuyoruz - Sayfa 1

Serdivan ilçesindeki bir alışveriş merkezinde düzenlenen sergide üç saati aşkın süre kalarak öğrencilerimizin çalışmalarını kendilerinden dinleyen Valimiz, sergi sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda gençlerimizle gurur duyduğunu belirtti.

1 16
Vali Kaldırım: Sizlerle gurur duyuyoruz - Sayfa 2

Bugün yaptığı bir paylaşımında “Bu gençlerde iş var… Birbirinden değerli harika projeler geliştiren sevgili öğrencilerimizi kutluyorum. Sizlerle gurur duyuyoruz…” ifadelerini kullanan Valimiz Çetin Oktay Kaldırım, bu yıl Sakarya olarak katılım rekoru kırdığımız Teknofest Karadeniz 2022 Festivalinde emeği geçen başta İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı olmak üzere, tüm okul müdürlerini, danışman öğretmenlerini, öğrencilerimizi ve emeği geçen herkesi ayrı ayrı tebrik etti.

2 16
Vali Kaldırım: Sizlerle gurur duyuyoruz - Sayfa 3

Proje sergisinde gençlerle sıcak sohbetler gerçekleştiren Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’a yoğun ilgi gösteren öğrencilerimiz paylaşımlara yaptıkları yorumlarda Valimizin eğitime gösterdiği duyarlılığa ve çalışmalarına verdiği özel öneme çok teşekkür ettiler.

3 16
Vali Kaldırım: Sizlerle gurur duyuyoruz - Sayfa 4
4 16