USD 27,30
EUR 28,81
ALTIN 1.661,94
BIST100 8.238
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Uncuoğlu’ndan, Sapanca Ziyareti

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Sapanca Belediyesi Başkanı Özcan Özen, belediye meclis üyeleri ve teşkilat mensuplarıyla birlikte ilçe esnafını ziyaret etti.

Uncuoğlu’ndan, Sapanca Ziyareti - Sayfa 1

Vatandaşlarımız yaptığımız çalışmaları yakından takip ediyor

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, her zaman vatandaş ve esnafla bir araya geldiklerini belirterek “AK Parti Sakarya Milletvekilimiz Sayın, Recep Uncuoğlu ve AK Parti Sapanca İlçe Başkanımız Yunus Gümüşel ile esnafımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik ve onlarla hasbihal ettik.

Uncuoğlu’ndan, Sapanca Ziyareti - Sayfa 2

Onların taleplerini dinleyip ihtiyaçlarına çözüm bulmak için çalışmalara yön verdik.  Ziyaretlerimizde de görüyoruz ki vatandaşlarımız yaptığımız çalışmaları yakından takip ediyor. Bizde onların ihtiyaç duyduğu çalışmaları karşılamak için ekibimizle birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

Uncuoğlu’ndan, Sapanca Ziyareti - Sayfa 3

Milletimize en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, vatandaşla her zaman bir arada olduklarını belirterek “Sapanca Belediye Başkanımız Özcan Özen, AK Parti İlçe Başkanımız Yunus Gümüşel, meclis üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımız ile birlikte ilçe esnafımızı ve vatandaşlarımızı ziyarette bulunduk.

Uncuoğlu’ndan, Sapanca Ziyareti - Sayfa 4

Esnafımızın taleplerini dinleyerek, gerekli notlarımızı aldık. AK Parti olarak her zaman milletimizle iç içeyiz. Her zaman olduğu gibi milletimizin partisi olmaya devam ediyoruz. Belediye Başkanımız ve İlçe Başkanımız da her zaman sahadalar, sadece belirli günler değil her zaman her fırsatta halkın iyi ve kötü günlerinde yanlarındalar.