USD 33,03
EUR 36,01
ALTIN 2.579,56
BIST100 11.065
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Uludağ'da sonbahar güzelliği : Muhteşem Görüntüler

Kış turizminin önemli merkezlerinden biri olan Uludağ, sonbaharda da güzelliğiyle herkesi büyülüyor. Kahverengi, yeşil ve sarı tonlarının hakim olduğu Uludağ, sis bulutlarının arasında havadan görüntülendi.

Uludağ'da sonbahar güzelliği : Muhteşem Görüntüler - Sayfa 1

Bünyesinde meşe türleri, çam türleri, kestane, ceviz, kavak, fındık, gürgen, çınar, Uludağ köknarı ve Batı Karadeniz köknarı gibi ağaçları barındıran Uludağ, sonbahar aylarında da güzelliğini gözler önüne serdi. 

Uludağ'da sonbahar güzelliği : Muhteşem Görüntüler - Sayfa 2

Uludağ, sadece kış aylarında değil yılın her mevsiminde kendine has doğasıyla ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Dron ile çekilen görüntüler seyrine doyumsuz manzaralar oluşturdu.

Uludağ'da sonbahar güzelliği : Muhteşem Görüntüler - Sayfa 3

Her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti kış mevsiminde ağırlayan Uludağ, sadece beyaz örtüyle değil hazanda rengarenk bir görünüme sahip oluyor. “Keşiş Dağı” olarak bilinen Uludağ, bu yönüyle turistlerin de ilgisini çekiyor. ellikleri ve manzarasıyla ilgi çekiyor.

Uludağ'da sonbahar güzelliği : Muhteşem Görüntüler - Sayfa 4

Sonbaharın gelmesiyle birlikte kahverengi, sarı, yeşil ve kahverenginin her tonu ile adeta renk cümbüşünün yaşandığı Uludağ havadan görüntülendi.