USD 32,85
EUR 35,20
ALTIN 2.455,85
BIST100 10.471
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Ülkenin İstikrara ve Erdoğan’a İhtiyacı Var

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, “Bir kumar masası kurdular, milletin hayrına olacak olan tek projeleri yok. Ülkenin en çok istikrara ihtiyacı var. Ülkenin Recep Tayyip Erdoğan gibi dik duran bir lidere ihtiyacı var” dedi.

Ülkenin İstikrara ve Erdoğan’a İhtiyacı Var - Sayfa 1

“ŞEHRİ KARIŞ KARIŞ GEZDİK”

14 Mayıs’ın Türkiye için çok önemli bir seçim olacağını ifade eden AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek seçim öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. 27. Dönem milletvekili olarak 5 yıl boyunca sahada olduklarını kaydeden Atabek, “27. Dönem Sakarya’nın tek kadın milletvekili olarak görev yaptım. Bu dönemde Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile yeniden aday olarak gösterildik. Zaten sahadaydık ancak seçim döneminde daha aktif olarak vatandaşlarımızla iç içeyiz. Seçim döneminde şehri karış karış gezdik. Sıkılmadık el girilmedik kapı bırakmadık. Esnafımızla, vatandaşımızla, kadınlarımızla bir aradayız. Ben bizleri bağrına basan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kadın ve gençlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Ülkenin İstikrara ve Erdoğan’a İhtiyacı Var - Sayfa 2

“MİLLETİNE HİZMETKÂR OLMAYI ŞEREF SAYAN BİR LİDER”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik kurulan ittifakın yurt dışı ayağını da eleştiren Atabek, “Avrupalı dergi kapaklarından, Biden'dan medet umuyorlar. Bu siyasi mühendislikleri milletimiz yemiyor. Biz hep sahadayız, bir kere bile muhalefetten arkadaşları sahada, insanlarımıza dokunurken görmedik. Oy istemeye bile tenezzül etmiyorlar. Bütün ümitleri algıyla seçim alabilmek. Düşünün ABD, İngiltere ve Fransa gibi birçok batılı ülkenin güçlü medya yayın organları hep bir ağızdan “Erdoğan gitmeli” diyorlar. Ve bunu büyük bir nefretle söylüyorlar.  Giderse bu ülkelerin kazanımı ne olacak? Kalmasını neden istemiyorlar? Çünkü Sayın Cumhurbaşkanımız mazlumun yanında, zalimin karşısında ülkesinin menfaatleri için milletine hizmetkâr olmayı şeref sayan bir lider” dedi.

Ülkenin İstikrara ve Erdoğan’a İhtiyacı Var - Sayfa 3

“14 MAYIS’TA SANDIĞA GÖMÜLECEKLER”

Atabek sözlerini şöyle sürdürdü: “Tüm engellemelere rağmen TOGG, Altay Tankı, Kaan, TGC Anadolu ve Akkuyu Santrali gibi projeler bunun en güzel örneği. Gerçekten de ülkenin en çok istikrara ihtiyacı var. Ülkenin Recep Tayyip Erdoğan gibi dik duran bir lidere ihtiyacı var. Vatandaşlarımız Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye desteklerini esirgemeyecektir. Milletin iradesi, Milletin Adamı diyor. Terör yandaşları ile milliyetçi geçinenler, başörtüsüne zulmetmiş kadrolarla başörtüsünü savunduklarını iddia edenler aynı safta. Milletimiz bunları görüyor. Cevabını da 14 Mayıs’ta verecek. Sandığa gömülecekler.”

Ülkenin İstikrara ve Erdoğan’a İhtiyacı Var - Sayfa 4

“BOŞUNA HAYAL KURMASINLAR”

Atabek son olarak şunları kaydetti: “Muhalefetin tek derdi Erdoğan’ı devirebilmek. 20 yıldır sadece bunun için çalışıyorlar. Bu milletin hayrına olacak olan tek projeleri yok. Bu seçimde de 7 düvel bu amaç doğrultusunda bir araya geldi. Kendi ifadeleriyle bir kumar masası kurdular. Bu kumar masasına milletimizin destek vereceğini sanıyorlar. Ama benim Sakaryalı hemşehrilerim bunlara oy vermez. Sakaryalı ablalarımın, abilerimin aklını çelemezler. Gençler terörle arasına çizgi çekemeyenlere destek olmazlar. Boşuna hayal kurmasınlar” ifadelerine değindi.