USD 18,48
EUR 17,80
ALTIN 973,04
BIST100 3.269
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Ulaşımda kredi kartı dönemi!

Büyükşehir Belediyesi belediye ile özel halk otobüslerinde 'Kart54' sistemi dışında tüm kredi kartlarının temassız olarak kullanılmasına olanak sağlayan uygulamayı hayata geçirdi.

Ulaşımda kredi kartı dönemi! - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, hayatın her alanında vatandaşların hizmete kolay ve sorunsuz ulaşması için projeler üretiyor. Ulaşımda bir yenilik daha yüzbinlerce kişinin hizmetine sunuldu. Belediye ve özel halk otobüslerinde yolcuların ödeme yaptığı ‘Kart54’ sistemine ek olarak temassız kartlarla da ödeme yapılması için yazılım aktif edildi.

1 4
Ulaşımda kredi kartı dönemi! - Sayfa 2

Temasız ödeme devrede

Güçlü bir ulaşım ağına sahip olmak ve vatandaşlara en kolay, güvenilir hizmeti sunmak için üreten Büyükşehir, yolculara otobüslerde hesap ve kredi kartlarından ödeme imkânı sundu. Mevcut cihazlarda sistem devreye alındı ve kullanıma girdi. Uygulama devreye alındığı ilk günden itibaren vatandaşlarda büyük bir memnuniyet oluşturdu. Ödeme yöntemi kapsamında tüm Visa ile Master kredi, banka ve ön ödemeli kartlarının geçerli olduğu ifade edildi. Uygulama şehrin tamamında Büyükşehir bünyesinde hizmet veren tüm otobüs hatlarında kullanıma sunulduğu belirtildi.

2 4
Ulaşımda kredi kartı dönemi! - Sayfa 3

Şehrimize hayırlı olsun

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Sakarya’yı ulaşımda marka şehir yapmak, toplu taşımada en güçlü filoya ve teknolojiye sahip olmak için 7/24 düşünüyor ve üretiyoruz. Daha önce örnekleri olan ve kullanılan temassız ödeme özelliği yürüttüğümüz çalışmayla Sakarya’mıza da kazandırılmış oldu. Artık yolcularımız ister Kar54 ile isterse de cüzdanlarındaki temassız hesap, kredi kartlarıyla ödeme yapabilecekler. Şehrimize hayırlı olsun” denildi.

3 4
Ulaşımda kredi kartı dönemi! - Sayfa 4
4 4