USD 32,52
EUR 34,84
ALTIN 2.429,26
BIST100 9.645
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Türkiye Yüzyılı’nın meşalesini Sakarya’nın gençleri yakacak

14 Mayıs’a saatler kala Serdivan Mavi Durak’a TOGG ile gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce şölen havasında karşılandı. Türkiye’nin otomobilini yakından inceleyen Sakaryalı gençler, Türkiye Yüzyılı’nın meşalesini yakmaya hazır olduklarını vurguladı. Yüce, “Bu şehrin gençliği 14 Mayıs’ta istikrar ve güven diyecek, Türkiye Yüzyılı gençlerin yüzyılı olacak” dedi.

Türkiye Yüzyılı’nın meşalesini Sakarya’nın gençleri yakacak - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 14 Mayıs seçimlerine sayılı saatler kala seçim çalışmaları kapsamında Serdivan’ı adım adım gezdi. Serdivan Mavi Durak bölgesine TOGG aracıyla giriş yapan Yüce’ye AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Çalışkan ile Serdivan İlçe Başkanı Sinan Duman eşlik etti.

Türkiye Yüzyılı’nın meşalesini Sakarya’nın gençleri yakacak - Sayfa 2

TOGG’a büyük ilgi

Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Yüce, kafelere uğradı, gençlerle çay içip sohbet etti. Tek tek kafeleri dolaşan Yüce, gençlere 14 Mayıs seçimlerinin önemini, Türkiye Yüzyılı vizyonunu gençlerle birlikte inşa edileceğini anlattı. Gençler yerli ve milli TOGG aracına büyük ilgi gösterdi, bu anları fotoğrafla ölümsüzleştirdi. Türkiye Yüzyılı’nın meşalesini birlikte yakacaklarını vurgulayan gençler, Başkan Yüce ve beraberindeki heyete her mekânda şölen gibi bir karşılama yaptı.

Türkiye Yüzyılı’nın meşalesini Sakarya’nın gençleri yakacak - Sayfa 3

Gençliğin Yüzyılı

Gençlerle kafelerde bir araya gelerek seçimlerle ilgili ne düşündükleri hakkında hasbihal eden Başkan Ekrem Yüce, “Gençlerimizler her zaman bir araya geliyor, gençlerimizin fikirlerini, düşüncelerini önemsiyoruz. Onlar bizim geleceğimiz. Gençlerden tek beklentimiz devletimize güvenmeleri, kendilerine inanmaları, büyük bir milletin evladı olduklarını asla unutmamalarıdır. Bizler inanıyoruz ki Türkiye Yüzyılı vizyonunu birlikte inşa edeceğimiz gençlerimiz 14 Mayıs’ta güven ve istikrar diyecek. Bu şehrin gençliği 14 Mayıs’ta istikrar ve güven diyecek, Türkiye Yüzyılı gençlerin yüzyılı olacak” dedi.

Türkiye Yüzyılı’nın meşalesini Sakarya’nın gençleri yakacak - Sayfa 4

Gençlerle birlikte çay içip sohbet eden Yüce, 14 Mayıs’ta “Doğru tercih, doğru adam” vurgusu yaptı ve Serdivan ziyaretlerini geç saatlere kadar sürdürdü.