USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Türkiye Yüzyılına Sakarya’nın desteği güç katacak

14 Mayıs seçimleri öncesinde çalışmalarını Dernekkırı’nda sürdüren Başkan Ekrem Yüce, “21 yılda ülkemiz makus talihini kırarak, oyunları, çeşitli badireleri birlik ve beraberliğiyle atlatarak bugünlere geldi. İnşallah hep birlikte 14 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımızı destekleyerek, Türkiye Yüzyılı hedeflerine Sakarya’dan güçlü bir destek sunacağız” dedi.

Türkiye Yüzyılına Sakarya’nın desteği güç katacak - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 14 Mayıs seçimleri öncesinde çalışmalarını Dernekkırı’nda sürdürdü. 

Türkiye Yüzyılına Sakarya’nın desteği güç katacak - Sayfa 2

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Milletvekili adayları Ertuğrul Kocacık ve Murat Kaya ile birlikte mahalle sakinleri ve muhtarlarla bir araya gelen Başkan Yüce, Türkiye Yüzyılı’nın Sakarya’sını birlikte inşa edeceklerinin altını çizerek, vatandaşların Cumhur İttifakı’na ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a desteklerinin çok önemli olduğunu vurguladı.

Türkiye Yüzyılına Sakarya’nın desteği güç katacak - Sayfa 3

Yüce, Sakarya’nın Türkiye Yüzyılı hedefleri için omuz omuza yürüyüşünü sürdürdüğünü ifade etti.

Türkiye Yüzyılına Sakarya’nın desteği güç katacak - Sayfa 4

14 Mayıs’ta Türkiye ve dünya mazlumları için çok önemli bir seçimin gerçekleştirileceğini ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “21 yılda ülkemiz makus talihini kırarak, oyunları, çeşitli badireleri birlik ve beraberliğiyle atlatarak bugünlere geldi. Ülkemizin, şehirlerimizin nereden nereye geldiğini çok iyi biliyoruz. Savunma sanayinde, enerjide, sağlıkta, ulaşımda ve çeşitli alanlarda gerçekleşen atılımlar, Türkiye Yüzyılı hedeflerimizin nişanesi, yürüyüşümüzün yapı taşlarıdır. İnşallah hep birlikte 14 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımızı güçlü bir şekilde destekleyerek, ülkemizi eski günlerine döndürmek isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Çok kısa bir süre kaldı. Allah’ın izni, milletimizin ferasetiyle 14 Mayıs’ta yeni bir zafer kazanacağız” dedi.