USD 28,90
EUR 31,46
ALTIN 1.924,11
BIST100 8.026
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Tever: Geleceğin destanını hep birlikte yazacağız

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, milletvekili adayları ile birlikte Sakarya’yı karış karış gezmeye devam ediyor. Binlerce insanla kucaklaştıklarını ifade eden Tever, “Hemşehrilerimizin meydanlara, alanlara sığmayan coşkusu 14 Mayıs zaferinin ayak sesleridir. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki; hep birlikte kazanacak, geleceğin destanını hep birlikte yazacağız” dedi.

Tever: Geleceğin destanını hep birlikte yazacağız - Sayfa 1

AK Parti Sakarya Teşkilatları, 14 Mayıs seçimleri öncesinde milletvekili adayları ile birlikte şehri karış karış gezerek sıkılmadık el girilmedik gönül bırakmıyor. Sahada tam kadro çalışan AK Parti Teşkilatları, vatandaşların dertlerini dinleyerek sorunlarına derman oluyor. AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’de sahada gördükleri büyük coşkunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye desteğin sonucu olduğunu ifade ederek, “Tüm kadrolarımızla, milletvekili adaylarımızla, belediye başkanlarımızla, kadın ve gençlik kollarımız ile ve de gönüldaşlarımızla büyük bir coşku ile vatandaşlarımızla kucaklaşıyoruz. Birlik ve kardeşlik ruhuyla 14 Mayıs zaferini adım adım inşa ediyoruz” dedi.

Tever: Geleceğin destanını hep birlikte yazacağız - Sayfa 2

DESTANI HEP BİRLİKTE YAZACAĞIZ

İlçelerde düzenlenen mahalle buluşmalarında binlerce insanla kucaklaştıklarını ifade eden Başkan Tever, “İlçelerimizde vatandaşlarımız bizi bağrına basıyor. Son olarak Serdivan Teşkilatımızın düzenlediği Arabacıalanı Mahalle Buluşmasında hemşehrilerimizle bir araya gelerek umudumuzu ve gelecek vizyonumuzu paylaştık. Bizleri bağrına basan, desteklerini esirgemeyen tüm mahalle sakinlerimize teşekkürlerimizi sunduk. Hemşehrilerimizin meydanlara, alanlara sığmayan coşkusu 14 Mayıs zaferinin ayak sesleridir. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki; hep birlikte kazanacak, geleceğin destanını hep birlikte yazacağız” diye konuştu.

Tever: Geleceğin destanını hep birlikte yazacağız - Sayfa 3

BELEDİYELERİMİZ MASALARIN DEĞİL HALKINDIR

AK Parti’nin birlik ve beraberlik ruhu ile tek yürek tek bilek şehirle kucaklaştığını ifade eden Tever, “Bizler kendi ifadeleri ile kumar masasına dönüşmüş sözde ittifak masalarında, siyaset mühendisliği ile ortaya çıkmış partilerden farklıyız. Bizler halkımızın gönlüne girmeyi şeref sayan, onlara hizmetkâr olmayı siyasetinin merkezine koyan bir anlayışın mensuplarıyız. O kumar masalarına bağlı belediye başkanlarını şehir şehir gezdirip, vatandaşlarını hizmetten mahrum bırakmalarının da hesabını bu halk soracaktır. Bizim belediye başkanlarımız, kendi seçim bölgelerinde sokak sokak gezerek vatandaşlarının dertleri ile dertlenirken,  sorunlarına çözüm üretmek için gece gündüz çalışırken, masanın belediye başkanları il il gezerek oy toplama derdine düşmüş. Bu millet sizleri belediyelerini yönetin diye seçti, masalardan aldığınız talimatlarla siyaset mühendisliği yapmanız için değil. Sakarya’da belediyelerimiz masaların değil halkındır ve kendi hemşehrilerinin hizmetkârı olmaktan başka bir amaca da hizmet etmez” dedi.

Tever: Geleceğin destanını hep birlikte yazacağız - Sayfa 4

‘MİLLETİMİZ HAZIR, PIRIL PIRIL MİLLETVEKİLLERİMİZ HAZIR’

Tever son olarak şunları kaydetti: “Onlar Sakarya’da başka şehirlerden getirdikleri belediye başkanları ile mitingler yaparken, bizler gönül belediyeciliğinin en güzel örneğini ortaya koyan başkanlarımızla eser siyasetini gösteriyoruz. Büyükşehir Belediyemiz ve Cumhur İttifakına mensup tüm ilçe belediyelerimizle Türkiye’ye örnek projelerle Sakarya’mıza kalıcı eserler kazandırıyoruz. Türkiye Yüzyılı için Sakarya hazır. Yerel yönetimlerimiz hazır. Milletimiz hazır. Pırıl pırıl milletvekillerimiz hazır. Sakarya’yı el birliği ile Türkiye Yüzyılına hazırlayacak, dev yatırımlar ve projelerle Sakarya’da AK Parti iktidarının başlattığı vizyonu devam ettireceğiz. Kaç kişi oldukları her gün değişen masanın ortaklarının gereksiz dedikleri, aşağıladıkları Şehir Hastanelerinin pandemi döneminde ne kadar önemli olduğunu hepimiz gördük. O dönemde, hatırlayın Şehir Hastaneleri konusunda nasıl da çark ettiler. Hamdolsun Sakarya Şehir Hastanemizde inşaat son sürat devam ediyor. Bunların tek derdi ‘AK Parti’nin ve Sayın Cumhurbaşkanımızın eserlerine karşı gelmek.’ Millete hizmetle, milletin menfaati ile ilgilendikleri yok. Tek dertleri var, AK Parti’nin icraatlerini değersizleştirmeye çalışmak. Bakın Altay Tankını Sayın Cumhurbaşkanımızın katıldığı törenle ordumuza teslim ettik. Eser ve hizmet siyaseti budur. Ama şimdi kalkmışlar savunma sanayimizdeki 100 yıllık rüyamızı bitirme planlarını süslü cümlelerle örtme derdindeler. Bunun için yine diyoruz ki Türkiye’nin yapılanları yıkacak bir yıkım ekibine değil, daha büyük eserler yapacak AK Parti’ye ihtiyacı var” dedi.