USD 23,38
EUR 25,15
ALTIN 1.474,46
BIST100 5.626
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Teşvikiye Mahallesi'nde kesintisiz içme suyu hattı dönemi başlıyor

"SASKİ, Teşvikiye Mahallesi'ne Kesintisiz İçme Suyu Ulaştırma Projesiyle Güçlü Altyapı Ağını Genişletiyor. Tarım ve hayvancılığın yoğun olduğu bölgede bin metrelik yeni hat tamamlandığında mahalle sakinleri uzun yıllar boyunca kaliteli içme suyuna kesintisiz şekilde erişecek. SASKİ, içme suyu sorunlarına kalıcı çözüm sunmaya devam ediyor."

Teşvikiye Mahallesi'nde kesintisiz içme suyu hattı dönemi başlıyor
23 Mayıs 2023 | 17:05
Son Güncelleme:

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), kaliteli içme suyunu şehrin tüm noktalarına kesintisiz bir şekilde ulaştırmak için projelerini sürdürüyor. Tamamlandığında toplam uzunluğu bin metre olacak yeni hat sayesinde Teşvikiye Mahallesi sakinleri kesintisiz içme suyu ile buluşacak. Tarım ve hayvancılığın yoğun olarak yapıldığı ve ilçenin yüksek kesimlerinde bulunan Teşvikiye Mahallesi’nde devam eden çalışmalar tamamlandığında, bölge uzun yıllar boyunca kaliteli içme suyuna kesintisiz şekilde ulaşacak.

Su Sorununa Uzun Yıllar Çözüm Olacağız

Kurum tarafından yapılan açıklamada, “ Güçlü altyapı ağımızı kaliteli hizmet anlayışımızla her geçen gün daha fazla genişletiyoruz. Tek bir mahallenin dahi içme suyu sorunu yaşamaması için her geçen gün yeni projeleri hayata geçiriyoruz. Teşvikiye Mahallesi’nde aralıksız şekilde çalışan ekiplerimiz sayesinde bir mahallemizin daha içme suyu sorunlarına uzun yıllar boyunca çözüm olacağız” ifadeleri kullanıldı.