USD 16,75
EUR 17,48
ALTIN 976,05
BIST100 2.444
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Taşkısığı'nda Sosyal Tesisler Sevinci

Adapazarı Belediyesi Taşkısığı Sosyal Tesisleri, yapılan bir düğün töreni ile faaliyete geçti. Sosyal hayata dair önemli çalışmalara devam ettiklerini vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Taşkısığı Mahallemize bir Millet Evi bir de Sosyal Tesisler kazandırdık.1 dedi.

Taşkısığı'nda Sosyal Tesisler Sevinci - Sayfa 1

Taşkısığı Sosyal Tesisleri

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun seçim vaatleri arasında yer alan Taşkısığı Sosyal Tesisleri, Taşkısığı Mahallesi’nde gerçekleştirilen bir düğün töreni ile faaliyete geçti.

1 22
Taşkısığı'nda Sosyal Tesisler Sevinci - Sayfa 2

Tesisleri’nde gerçekleşen Yurdanur Dizdar ve Burak Bektaş’ın nikahını Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce kıyarken; buluşmaya, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, İlçe Başkanı Erol Aydın, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalışkan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel ve Yusuf Özden, Adapazarı Belediyesi meclis üyeleri, Sakarya Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ve muhtarlar ile vatandaşlar katıldı.

2 22
Taşkısığı'nda Sosyal Tesisler Sevinci - Sayfa 3

Taşkısığı Çok Mutlu

Nikahın kıyılmasının ardından bir teşekkür konuşması yapan Sakarya Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş, “Taşkısığı’lı olmaktan gurur duyuyoruz. Mahallemizde hayırsever destekleri ve Mutlu Başkanımızın gayretleriyle bir Millet Evi kazandırdık, Taşkısığı Sosyal Tesislerimizi hep birlikte bu akşam faaliyete alıyoruz ve çok mutluyuz. Yunus Başkanımız, Ekrem Başkanımız, Mutlu Başkanımız, Erol Başkanımız ve tüm kıymetli misafirlerimizle bir aradayız. Herkese teşekkür ediyoruz, mahallemize doğalgaz müjdesinin de gelmesini bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

3 22
Taşkısığı'nda Sosyal Tesisler Sevinci - Sayfa 4

Taşkısığı’na Doğalgaz Müjdesi

Sosyal hayata dair her şey anlayışıyla Taşkısığı Sosyal Tesisleri’ni Adapazarı’na kazandırdıkları için mutlu olduklarını belirten Başkan Işıksu, “Çok güzel bir akşamda hep birlikteyiz. AK Parti İl ve İlçe Başkanlarımıza, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İl, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza, Muhtarlar Federasyonu Başkanımıza, muhtarlarımıza, meclis üyelerimiz ve kıymetli misafirlerimize mutluluğumuzu paylaştıkları için çok teşekkür ediyoruz. Yurdanur ve Burak kardeşlerimize mutluluklar diliyor, Dizdar ve Bektaş Ailelerine hayırlı olsun diyoruz. AK Belediyeciliği şehrimizin her noktasına ulaştırıyoruz. Taşkısığı Mahallemize bir Millet Evi bir de Sosyal Tesisler kazandırdık, doğalgaz için de tüm hazırlık çalışmalarımızı tamamladık. İnşaallah 2023 yılının ilk yarısında Taşkısığı’nda doğalgaz çalışması başlamış olacak. Şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Şehrin kalbi Adapazarı'mız için mahalle mahalle sokak sokak, gayretle çalışmaya devam ediyoruz inşaallah.” dedi.

4 22