USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Taşkısığı ve Çamyolu 31 Mart’a hazır

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Alemdar, Adapazarı Belediye Başkan Adayı Işıksu ile birlikte Adapazarı Taşkısığı ve Çamyolu Mahallesi’nde düzenlenen miting programlarına katıldı. Alemdar, “Ortaya koyacağımız tüm projelerde mahallelerimizi esas alan bir çalışma gerçekleştireceğiz. Buradan sözünü veriyorum; Taşkısığı’nda altyapı sorununu çözeceğiz. Parklarıyla çocuk oyun gruplarıyla sosyal donatı alanlarıyla modern bir mahalle görünümüne kavuşturacağız” dedi.

Taşkısığı ve Çamyolu 31 Mart’a hazır - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu ile birlikte Taşkısığı ve Çamyolu’nda vatandaşlarla buluştu.

Yoğun katılımın olduğu miting programında AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ömer Arslan, MHP İl Başkan Yardımcısı Faruk Polat, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş ve Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur eşlik etti.

Taşkısığı ve Çamyolu 31 Mart’a hazır - Sayfa 2

Gece gündüz durmadan aşkla muhabbetle çalışacağız

Programda konuşan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “Mahallelerimizde 5 sene içerisinde çok güzel işler oldu inşallah önümüzdeki 5 yılda da daha güzel işlere hep beraber imza atacağız. Şehrimizdeki tüm başkan adaylarımız birbirinden kıymetli. İnşallah Cumhur İttifakı 31 Mart’ta tüm Sakarya’da sandıkları patlatacağız” dedi.

Taşkısığı ve Çamyolu 31 Mart’a hazır - Sayfa 3

Ne söz verdiysek yerine getirdik

Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu ise, “Bizler Cumhur İttifakı’nın adayıyız. Görüyorum ki Taşkısığı Mahallemiz bu ittifaka olan inancını devam ettiriyor. 5 yıl önce burada Millet Evi yapacağız dedik ve yaptık. Taşkısığı Sosyal Tesisleri ile mahallemizde çok güzel bir çalışmayı hayata geçirdik. Bize doğalgaz lazım dediniz doğalgazı da getirdik. Yetmedi Minibüsçüler Odası Başkanımız Ali Bektaş’ın da destekleriyle okul yenilemesine başlayacağız. Ne söylediysek yaptık. Biz Sayın Cumhurbaşkanımızdan söz verip tutmayı öğrendik. Bu akşam bizleri gönülden karşıladığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Çamyolu Mahallesi’nde konuşan Başkan Işıksu, “Hep beraber bu akşam size misafir olmaya geldik. Defalarca geldim Çamyolu’na, konuştuk dertleştik. Çocuk parkları yapacağız dedik, yol yapacağız dedik, sosyal tesis yapacağız dedik ve hamdolsun hepsini yaptık. En son ise doğalgaz talebiniz vardı onu da yerine getirdik. İnşallah çok uzun sürmeden buraya halı saha da kazandıracağız. Çamyolu benim için çok özel. İnşallah 31 Mart’tan sonra daha güzel işler yapacağız” ifadelerini kullandı.

Taşkısığı ve Çamyolu 31 Mart’a hazır - Sayfa 4

Mahallelerimize değer katacak çalışmaları hayata geçireceğiz

Taşkısığı Mahallesi ziyaretinde ‘evime geldim’ diyerek sözlerine başlayan Başkan Adayı Yusuf Alemdar, destekleri ve ilgileri için teşekkürlerini paylaşarak, “Bizler ortaya koyacağımız tüm projelerde mahallelerimizi esas alan bir çalışma gerçekleştireceğiz. Hamdolsun Sakarya’mızın gittiğim her noktasında insanımızın yüzündeki heyecanı görüyorum. Bu akşam sizler de bizi bağrınıza bastınız ve heyecanımıza ortak oldunuz. İnşallah yeni dönemde bu heyecanımızı hep birlikte sürdüreceğiz. Buradan sözünü veriyorum; Taşkısığı’nda altyapı sorununu çözeceğiz. Parklarıyla çocuk oyun gruplarıyla sosyal donatı alanlarıyla modern bir mahalle görünümüne kavuşturacağız” dedi.