SUBÜ’de ‘Selçuklu Mutfağı’
SUBÜ Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü tarafından ‘Selçuklu Mutfağı’ başlıklı etkinlik düzenlendi.
![SUBÜ’de ‘Selçuklu Mutfağı’ - Sayfa 1](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/12/13/2-y3z2.jpg)
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü, ‘Selçuklu Mutfağı’ başlıklı bir etkinlik düzenledi.
![SUBÜ’de ‘Selçuklu Mutfağı’ - Sayfa 2](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/12/13/1-k3sz.jpg)
Etkinliğe SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Sinan Serdar Özkan ve Prof. Dr. Oğuz Türkay ile Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Sarıışık katıldı.
![SUBÜ’de ‘Selçuklu Mutfağı’ - Sayfa 3](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/12/13/5-jaun.jpg)
Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Doç. Dr. Serkan Şengül koordinatörlüğünde, bölümün lisans ve lisansüstü düzeyinde öğrenim gören öğrencilerinin hazırlığını yaptığı etkinlik, Selçuklu mutfağının tanıtıldığı sunum ile başladı.