SUBÜ üniversite tanıtım fuarına ev sahipliği yaptı
SUBÜ’nün ev sahipliğinde, 28 üniversitenin katılımıyla ‘Sakarya Üniversite Tanıtım Fuarı’ düzenlendi.
![SUBÜ üniversite tanıtım fuarına ev sahipliği yaptı - Sayfa 1](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/12/06/1-ow43.jpg)
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin (SUBÜ) ev sahipliğinde ‘Sakarya Üniversite Tanıtım Fuarı’ düzenlendi.
![SUBÜ üniversite tanıtım fuarına ev sahipliği yaptı - Sayfa 2](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/12/06/2-lmgk.jpg)
SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi’nde aralarında devlet ve vakıf üniversitelerinin yer aldığı toplam 28 üniversitenin katılımıyla düzenlenen fuarda üniversite adaylarına yönelik hem genel hem de bölüm düzeyinde tanıtımlar yapıldı ve adayların soruları cevaplandırıldı.
![SUBÜ üniversite tanıtım fuarına ev sahipliği yaptı - Sayfa 3](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/12/06/3-913b.jpg)
SUBÜ’nün de çeşitli fakülte ve meslek yüksekokullarından akademisyenler adaylarla buluştu. Fuara katılan SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, katılımcı üniversitelerin stantlarını gezerek bilgi aldı.