USD 32,18
EUR 34,95
ALTIN 2.418,12
BIST100 10.721
İHBAR hattı 0552 642 79 79

SUBÜ Personel Daire Başkanını uğurladı

SUBÜ’de BTÜ Genel Sekreteri olarak atanan Personel Daire Başkanı Selim Uzun’a veda buluşması düzenlendi. Buluşmada konuşan Rektör Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Uzun’un üniversitenin kuruluşundan itibaren önemli katkılar verdiğini söyledi.

SUBÜ Personel Daire Başkanını uğurladı - Sayfa 1

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde (SUBÜ), Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Genel Sekreteri olarak atanan Personel Daire Başkanı Selim Uzun’a veda buluşması düzenlendi.

SUBÜ Personel Daire Başkanını uğurladı - Sayfa 2

Üniversite lokalinde düzenlenen buluşmaya SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Oğuz Türkay, Genel Sekreter Dr. Öğretim Üyesi Gökhan Ergen, akademisyenler ve idari personeller katıldı. Uzun’a emekleri için teşekkür edilirken plaket ve çiçek takdim edildi.

SUBÜ Personel Daire Başkanını uğurladı - Sayfa 3

Bursa’da da bir eviniz var

Üniversiteyi ilk kurgulamaya başladıklarındaki yoğun çalışmalarda Selim Uzun’un da yer aldığını paylaşan SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, “Üniversitemizin gelişim aşamasında kendisinden çok ciddi katkılar aldık. Bir sistem oluşturduğumuzu ve tüm çalışanlarımızın da katkısıyla kurumsal hale geldiğimizi düşünüyorum. Dışarıdaki kurumlara gittiğimizde bunu daha iyi görebiliyoruz. Tabii ki eksiklerimiz var onları da kabul ediyoruz. Selim Bey’e üniversitemize verdiği katkılar için teşekkür ediyor, kendisine başarılar diliyorum. Allah yolunu açık etsin. Bursa’da da inşallah fayda üretmeye devam edecektir” diye konuştu. Gelişimine Rektör Sarıbıyık’ın önemli katkıları olduğunu söyleyen BTÜ Genel Sekreteri Selim Uzun, “Ayrıca tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Onların da üzerimizde emekleri var. Biz elimizden gelen katkıyı vermeye çalıştık. Herkesin Bursa’da bir evi var. Geldiğinizde ağırlamaktan şeref duyacağım.