USD 18,63
EUR 19,27
ALTIN 1.051,21
BIST100 4.962
İHBAR hattı 0552 642 79 79

STADYUM DAHA DA YEŞİLLENDİ

Sakaryaspor'a ev sahipliği yapan 28 bin 154 kapasiteli Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu çimleri Sakaryaspor maçları öncesi Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelleri ve Sakaryaspor personelleri tarafından ortak hareket edilerek hummalı bir çalışma ile her maç sonrası çimler maç haftasına hazır hale getiriliyor.

STADYUM DAHA DA YEŞİLLENDİ - Sayfa 1

Her maç sonrası zarar gören saha çimleri titizlikle elden geçirilerek tohumlama,gübreleme,sulama,ısıtma ve biçme işlemleri ile bir sonraki maç gününe kadar ekipler tarafından sıkı takip ediliyor.

1 15
STADYUM DAHA DA YEŞİLLENDİ - Sayfa 2

Oldukça zor şartlarda yetiştirilen çimlerin tüm hastalık ve yabancı otlardan arındırılarak günlük bakımları yapılıyor ve Sakaryaspor’un daha sağlıklı bir zeminde müsabakalarını oynaması sağlanıyor.

2 15
STADYUM DAHA DA YEŞİLLENDİ - Sayfa 3

 “Sakaryaspor’un şehrin en önemli markası olduğunu ve bu markanın daha ileriye taşınmasına katkı sunmak adına kurum olarak kendilerinin de yoğun bir çaba gösterdiklerini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, “Bozulan zeminin kısa sürede düzeltilmesi için personellerimizin özverili ve yoğun çalışmalarının ardından zeminde yenileme çalışmalarında sona geldik. İnşallah kış aylarında da daha iyi bir zeminde futbol oynama imkanına sahip olacağız. Hem futbolcularımız hem taraftarımız yenilenen zeminle birlikte daha iyi, seyir zevki yüksek maçları izlemeye devam edecek, ” Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Sakaryaspor’umuzun en güzel şartlarda mücadele etmesi için her türlü sorumluluğu almaya hazırız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Sakarya’nın Markası Sakaryaspor’un her zaman yanındayız. şeklinde konuştu.

3 15
STADYUM DAHA DA YEŞİLLENDİ - Sayfa 4
4 15