SGM’de ders zili çaldı!
Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde (SGM) yaz kursları başladı.
![SGM’de ders zili çaldı! - Sayfa 1](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/07/05/1-4Hjp.jpg)
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde (SGM) kış dönemi kurslarının sona ermesinin ardından yaz dönemi eğitimleri başladı.
![SGM’de ders zili çaldı! - Sayfa 2](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/07/05/2-fQsG.jpg)
7-14 yaş arası öğrencilere yönelik Adapazarı, Akyazı, Geyve, Karasu ve Sapanca SGM’lerde Mutfak, Bağlama, Satranç, Gitar, Piyano, Akıl Oyunları, İngilizce, Ukulele, Drama, Kuran-ı Kerim ve Değerler Eğitimi, Robotik Kodlama, Karakalem, Ritim, Tasarım, Becerikli Eller, Resim, Halk Oyunları, Geleneksel Türk Tiyatrosu olmak üzere 18 farklı branşta eğitimler gerçekleştiriliyor.
![SGM’de ders zili çaldı! - Sayfa 3](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/07/05/3-P36x.jpg)
Atölyelere ilişkin ayrıntılı bilgilere ise 444 4 054 (3787-3712) numaralı telefon üzerinden ulaşılabilecektir.
![SGM’de ders zili çaldı! - Sayfa 4](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/07/05/4-8hBg.jpg)
Yaz tatilini verimli geçirmek isteyen çocukların birbirinden farklı branşlarda eğitimler aldığı SGM’ler, alanında uzman kişileri çocuklarla buluşturuyor. Öte yandan, 6 hafta sürecek olan yaz kursları için başvurular alınmaya devam ediyor. Bir öğrencinin iki branş seçme hakkı olduğu ve ek olarak Kuran-ı Kerim ve Değerleri Eğitimi’ni de tercih edebileceği kurslarda ilk ders zili 3 Temmuz Pazartesi günü çaldı.