USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Şeşen: Tarih yazacağız!

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve teşkilat mensupları ile birlikte gençlerle buluşan AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen, “Cumhurbaşkanımızın Sakarya’mıza teşriflerinde de gördük ki şehrimiz liderini çok ama çok seviyor, genç arkadaşlarımız da bizlerle birlikte alanda kendini en güzel şekilde gösterdi. Seçimlerde inşaallah tarih yazacağız” dedi.

Şeşen: Tarih yazacağız! - Sayfa 1

AK Parti’nin tam saha sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında milletvekili adayı Rahmi Can Şeşen, Adapazarı programlarında gençlerle buluştu. Şeşen, ilk olarak Sakaryaspor Boluspor karşılaşmasını tribünden takip etti daha sonra Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve teşkilat mensuplarıyla şehir merkezinde gençlerin kafelerdeki çay ve kahve sohbetlerine eşlik etti.

Şeşen: Tarih yazacağız! - Sayfa 2

Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde AK Parti’nin dinamik kadrolarla aktif bir şekilde sahada olduğunu vurgulayan ve Adapazarı programını değerlendiren Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen, “Cumhurbaşkanımızın Sakarya’mıza teşriflerinde de gördük ki şehrimiz liderini çok ama çok seviyor, genç arkadaşlarımız da bizlerle birlikte alanda kendini en güzel şekilde gösterdi. Seçimlerde inşaallah tarih yazacağız. Adapazarı Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu ağabeyimiz gibi bizler de Adapazarı’mızı çok seviyoruz. Sevdamız Sakaryaspor’umuzun maçını izledik ve genç arkadaşlarımızın çay ve kahve sohbetlerine eşlik ettik. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı inşaallah gençlerin yüzyılı olacak.” ifadelerini kullandı.

Şeşen: Tarih yazacağız! - Sayfa 3

AK Parti Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen ile gerçekleştirdikleri Adapazarı seçim programını değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, “Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, genç kardeşlerimizin siyasette de her daim önünü açmış, daha güzel yarınlara gençlerimizle yürümeyi hedef göstermiştir. AK Parti'mizin Sakarya'mızdaki en genç Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen ile birlikte genç kardeşlerimizin çay ve kahve sohbetlerine eşlik ettik. Gençler, 14 Mayıs'a hazır. İnşaallah hep birlikte doğrusu AK Parti diyecek, doğru adımlarla yola devam ederek seçimleri zaferle neticelendireceğiz.” diye konuştu.