USD 23,38
EUR 25,15
ALTIN 1.474,46
BIST100 5.626
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Şeşen: 14 Mayıs’ta Sandıkları Patlatacağız

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen, seçim çalışmalarına dur durak bilmeden devam devam ediyor. Gittiği her yerde yoğun ilgi gören Şeşen, özellikle gençlere yönelik buluşmalarıyla dikkat çekiyor.

Şeşen: 14 Mayıs’ta Sandıkları Patlatacağız - Sayfa 1

Sakarya’nın en genç milletvekili adayı olarak seçim çalışmalarına 16 ilçede ara vermeden ve tüm hızı ile devam eden Parti Sakarya Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen, gittiği yerlerde büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Şeşen: 14 Mayıs’ta Sandıkları Patlatacağız - Sayfa 2

Son olarak Akyazı, Kaynarca, Geyve, Arifiye ve Pamukova’da seçim çalışmalarına devam eden Şeşen’i vatandaşlar adeta bağrına bastı. Büyük ilgi gören Şeşen, “Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın yoğun teveccühüne şahit oluyoruz. Bu coşku ile 14 Mayıs’ta Sandıkları Patlatacağız” dedi.

Şeşen: 14 Mayıs’ta Sandıkları Patlatacağız - Sayfa 3

Şeşen, “Cumhur İttifakı olarak Sakarya’da Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteği vermek için yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Cumhur İttifakı olarak omuz omuza sahadayız. İnşallah halkımızın da teveccühü ile Türkiye Yüzyılında hizmet ve eser siyasetine devam edecek olan Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde daha güçlenecektir” dedi.

Şeşen: 14 Mayıs’ta Sandıkları Patlatacağız - Sayfa 4

Şeşen son olarak ise şunları kaydetti: “Sakarya’nın dört bir yanını karış karış gezerek sıkılmadık el girilmedik gönül bırakmıyoruz. Hamdolsun bu sevgi karşılıksız değil. Vatandaşlarımız bizleri bağrına basıyor. Görüyoruz ki vatandaşlarımız AK Parti’nin eser siyasetinden, Recep Tayyip Erdoğan’ın bu millete olan sevdasından asla vazgeçmeyecek. El ele, gönül gönüle 14 Mayıs’a hazırız” ifadelerine değindi.