USD 33,03
EUR 35,99
ALTIN 2.581,14
BIST100 11.065
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Serdivan'da Şenlik Coşkusu Başladı

Serdivan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen, “Okula Dönüş Şenliği” yoğun katılımla başladı. 3 gün sürecek olan şenlikte gençler, birbirinden keyifli etkinlik ve düzenlenen konserle gönüllerince eğlendiler.

Serdivan'da Şenlik Coşkusu Başladı - Sayfa 1

Serdivan Belediyesi, üniversiteli gençlere yönelik düzenlediği ve üniversite eğitimi için şehre gelen öğrencilere yönelik gerçekleştirilen “Okula Dönüş Şenliği”ni birçok etkinlikle taçlandırdı.

Serdivan'da Şenlik Coşkusu Başladı - Sayfa 2

Serdivan AVM ve Cadde54 AVM arasında düzenlenen Gençlik Şenliği’nde, “VR Sanal Gerçeklik, 360 Derece Selfie, Jenga, Rodeo, Langırt, Ayak Tenisi, Balta Dart ve DJ Performansı” ile gençler unutulmaz bir akşam yaşadı.

Serdivan'da Şenlik Coşkusu Başladı - Sayfa 3

Çağla Horlar konseri ile müziğin ritmine kendisini kaptıran gençler, şenliğin tadını doyasıya çıkardı. Üniversiteli gençlerin yanı sıra bölge sakinleri de gençlerin eğlencesine ortak oldu. Çağla Horlar'ın ardından ise DJ Berkcan sahne aldı.

Serdivan'da Şenlik Coşkusu Başladı - Sayfa 4

Düzenlenen şenlik nedeniyle Serdivan Belediyesi’ne teşekkür eden gençler, Serdivan’ın gerçek bir kültür sanat şehri olduğunu ve bunu her alanda görmekten dolayı çok mutlu olduklarını kaydetti.