Serdivan’da El Emeği Ürünler Görücüye Çıkıyor
Serdivan Belediyesi ve Halk Eğitimi Merkezi iş birliğiyle 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılında açılan el sanatları kurslarının yıl sonu sergi hazırlıkları tamamlandı.
03 Haziran 2024 | 11:13
Son Güncelleme:
572 kurs merkezinde, 1118 farklı branşta düzenlenen, 18338 vatandaşın ücretsiz faydalandığı ve sertifika almaya hak kazandığı kurslarda yapılan el emeği göz nuru eserler görücüye çıkmaya hazır.
Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında hazırlanan yıl sonu sergisinin 3 Haziran Pazartesi saat 15.00'da Cadde 54 üst katta düzenleneceği ve programa tüm vatandaşların davetli olduğu bildirildi.