USD 20,62
EUR 22,18
ALTIN 1.295,81
BIST100 4.951
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Şehrin Merkezinde Adnan Dizer Rüzgarı

AK Parti Sakarya milletvekili adayı Akif Adnan Dizer, Adapazarı ilçesinde seçim çalışmalarına bütün hızı ile devam etti. Dizer Adapazarı’nda esnaf ve kahvehane programlarında vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Şehrin Merkezinde Adnan Dizer Rüzgarı - Sayfa 1

ADAPAZARI ZİYARETİ

AK Parti Sakarya Milletvekili adayı Akif Adnan Dizer, belediye başkanları ve teşkilatlarla birlikte saha çalışmalarına hızla devam ediyor. Sakarya’da adım atmadık yer bırakmayan ve gittiği yerlerde vatandaşlardan büyük ilgi gören Dizer, Adapazarı seçim programları kapsamında esnaf, gençlik ve mahalle buluşmaları gerçekleştirdi. Dizer’e Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan’da eşlik etti. Dizer Adapazarı’nda esnaf ve kahvehane programlarında vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Şehrin Merkezinde Adnan Dizer Rüzgarı - Sayfa 2

ÇOK ÇALIŞMAYA DEVAM

Adapazarı programlarının çok bereketli geçtiğini vurgulayan Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer, “Çocukluk hikâyem, bugünüm ve yarınım Adapazarı’mızda çok özel bir gün geçirdik.  Daha çok işimiz var. Her bir hemşehrimiz gönlünde yer açtı bize. Onları asla mahcup etmeyeceğiz. Biz biliyoruz ki Adapazarı liderine ve davasına her zaman sahip çıktı, yine doğru zamanda doğru adamdan yana olacağından şüphemiz yok. Hepsinden Allah razı olsun. Çok çalışmaya devam” dedi.