USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

“Şehrimizin gelişim ivmesinde STK’lar önemli bir rol oynayacak”

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, STK ziyaretlerini Giresun Bulancaklılar Derneği ile sürdürdü. Burada dernek yönetimi ve üyeleriyle buluşan Alemdar, “İstişare kültürünün ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz. Şehrimizin yönetim mekanizmasında siz kıymetli derneklerimizin önemini çok iyi biliyoruz. İnşallah 31 Mart sonrası sivil toplum kuruluşlarımız ve diğer tüm paydaşlarımız şehrimizin gelişmesinde öncü rol oynayacaktır” dedi.

“Şehrimizin gelişim ivmesinde STK’lar önemli bir rol oynayacak” - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Giresun Bulancaklılar Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Zeki Kahveci ve Bulancaklılar tarafından karşılanan Alemdar’a, Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, MHP Erenler İlçe Başkanı Mustafa Tamer, İlçe Kadın Kolları Başkanı İlknur Armağan ile İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halit Yaylalı eşlik etti.

“Şehrimizin gelişim ivmesinde STK’lar önemli bir rol oynayacak” - Sayfa 2

Programda konuşan AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, “Bulancaklılar Derneği, şehrimiz için gerek kültürel gerekse sundukları katkılar dolayısıyla bizler için kıymetlidir. Yıllar boyunca burada bir aile ortamı oluşturduk ve bu yapıyı geleceğe sürdürmekte kararlıyız. Yusuf başkanımız hâlihazırda Sakarya’da faaliyet gösteren tüm dernek ve STK’lara özel bir önem gösteriyor. Bizler bu konuda kendisinin tecrübelerine fazlasıyla güveniyoruz. İnşallah 31 Mart sonrası Sakarya’da siz kıymetli vatandaşlarımızın desteğiyle yeni bir sayfa açılacaktır” dedi.

“Şehrimizin gelişim ivmesinde STK’lar önemli bir rol oynayacak” - Sayfa 3

Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “Yusuf başkanımız uzun yıllardır Sakarya siyasetinde oldukça önemli işlere imza atıyor. Biz kendilerini tanıyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki Yusuf başkanımız Serdivan’da gösterdiği hizmet anlayışını Sakarya’mızın tamamına güçlü bir şekilde yayacaktır. Şimdi önümüzde yeni bir milat var. İnşallah Bulancaklılar 31 Mart’ta gereğini yaparak sandıkları patlatacaktır. Bu vesile ile böyle güzel bir akşamda bizleri burada ağırladınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

“Şehrimizin gelişim ivmesinde STK’lar önemli bir rol oynayacak” - Sayfa 4

Sözlerine geçmiş dönem seçimlerine vurgu yaparak başlayan Alemdar, “Sizler 14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü bir destek verdiniz. Şimdi önümüzde çok önemli bir 31 Mart seçimleri var. Bu muhteşem coşkuyu görünce, Sakarya’yı 30 büyükşehir arasında en çok oyu alan il yapmak için hiçbir engel göremiyorum. İnşallah 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’na güçlü destek sunacağınıza inanıyorum” diye konuştu.