USD 27,13
EUR 28,87
ALTIN 1.677,78
BIST100 8.000
İHBAR hattı 0552 642 79 79

SEDAŞ’tan KOTO’ya iade-i ziyaret

Geçtiğimiz günlerde KOTO Başkanı ve beraberindeki oda heyeti tarafından yapılan SEDAŞ üst yönetim ziyaretinin ardından, SEDAŞ yöneticileri KOTO’ya iade-i ziyarette bulundu.

SEDAŞ’tan KOTO’ya iade-i ziyaret
14 Eylül 2023 | 12:59
Son Güncelleme:

20 bin kilometrekarelik alanda, 3,8 milyon nüfusa ve 2 milyonu aşkın müşteriye elektrik dağıtım hizmeti sunan Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Necmi Bulut ve oda heyeti'nin geçtiğimiz günlerde SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr.Necmi Odyakmaz'ı ziyaret etmesinin ardından iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarete SEDAŞ Yatırım, Varlık ve Şebeke Yönetimi Direktörü Mustafa Emre Şafak, SEDAŞ Dağıtım Operasyonları Direktörü Burhan Ak, SEDAŞ Performans İzleme ve Geliştirme Koordinatörü Erol Sancak, SEDAŞ Kocaeli Bölge Müdürü Murat Özdil, SEDAŞ Yatırım Planlama Müdürü Ayşegül Kaya, SEDAŞ Kurumsal İletişim ve Müşteri İlişkileri Müdürü Efsun Ergin ve SEDAŞ Kartepe-Sapanca Operasyon Yöneticisi Zeynel Abidin Şener katıldı.

SEDAŞ yöneticileri, enerjinin kaliteli, sürekli ve sürdürülebilir dağıtımının öncelikli gündemleri olduğunu belirterek; “İki kurum arasındaki iş birliği ve ilişkilerin güçlenmesi amacıyla gerçekleşen bu iade-i ziyaret, enerji hizmetlerinin kalitesini artırmak ve bölge halkının yaşam kalitesini yükseltmek için atılan önemli bir adım. İlerleyen dönemlerde daha fazla iş birliği ve istişarelerin zeminini hazırladığımız bu ziyaret ile bölgenin sektörel gelişimine olumlu katkılar sağlamayı hedefliyoruz” şeklinde açıklama yaptı.

Saha gezisi ile devam eden ziyaret sonrası KOTO Başkanı Necmi Bulut, SEDAŞ yöneticilerinin gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, oda heyeti adına teşekkür etti.