USD 18,63
EUR 19,63
ALTIN 1.077,07
BIST100 4.963
İHBAR hattı 0552 642 79 79

SATSO’DA 34 MESLEK KOMİTESİNDE SEÇİMLER TAMAMLANDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim heyecanı yaşandı. Oda üyeleri toplam 34 meslek komitesinde önümüzdeki 4 yıl için kendilerini temsil edecek isimleri belirledi. Katılımın yoğun olduğu seçimlerde, 224 komite üyesi ve 95 meclis üyesi seçildi.

SATSO’DA 34 MESLEK KOMİTESİNDE SEÇİMLER TAMAMLANDI - Sayfa 1

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri seçimleri Pazartesi günü saat 09:00 itibariyle başladı. Seçimler saat 17:00 de son buldu. SATSO Hizmet Binası’nda toplam 20 sandıkta gerçekleşen organ seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre 2022-2026 yılları arasında görev yapacak meclis ve komite üyeleri belli oldu.

Kesin olmayan seçim sonuçlarına göre 34 meslek grubundan çıkan listeler şu şekilde:

·         1.MESLEK GRUBU ADAY LİSTESİ (MAVİ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

KARYA PARK FİDANCILIK SAN.VE TİC.A.Ş.                                                             (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ÇELİK KARDEŞLER PET.ZAH.TUR.İNŞ.TAAH.TİC.SAN.LTD.ŞTİ.                        (MECLİS ASİL ÜYESİ)

BAYRAM ALI ÇATALBAŞ                                                                                                (MECLİS ASİL ÜYESİ)

SAPANCA PEYZAJ MİMARLIK İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ.                                                     (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ÖZBAHAR TARIM GIDA OTO.İNŞ.DAY.TÜK.MAL.PAZ.TİC.SAN.LTD.ŞTİ.          (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

KARAKULLUKÇU FINDIK VE TAR.ÜRÜN.İNŞ.NAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.                (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

MEHMET DİNLER-DİNLER TİCARET

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

PİRİMOĞLU ZİRAİ ALET-MAK.MÜH.HİZ.TOH.YEM SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

AHMET HUN-HUN TİCARET

ST TASARIM YAPI PEYZAJ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

YOLCU KARDEŞLER TARIM ÜRÜN.GIDA İNŞ.NAK.TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

METİN KIRIK-KIRIKOĞULLARI TİC.OTO FREN MAL. FREN SERVİSİ-ZAHİRE ŞUBESİ

ÖNDER DEMİRCİ-DEMİRCİ KARDEŞLER FINDIK TİCARETİ

SERHAT İNCE

2. MESLEK GRUBU (SARI LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ :

GENÇLER İNŞAAT TAAH.SAN.TİC. A.Ş.                                                                                    (MECLİS ASİL ÜYESİ)

DÜNYALAR ASFALT YOLYAPI SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İKİZCE ŞUBESİ                                     (MECLİS ASİL ÜYESİ)

AKİF MERMER SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.                                                                        (MECLİS ASİL ÜYESİ)

MEHMET KAMER YILMAZ                                                                                                              (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SİVİŞOĞLU KARDEŞLER HAZIR BETON SAN.TİC.LTD.ŞTİ.                                                (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

TOKER BOMBELİ CAM AYNA İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.                                                             (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

OCAKLAR MADENCİLİK İNŞ.NAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

MYF MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

SB ŞÖMİNE BARBEKÜ İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

ACAR BETON YAPI ELEMANLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

KARDEŞLER ALÜMİNYUM PVC KAPI İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ YEŞİLTEPE ŞUBESİ

ERKA KUM OCAĞI MADENCİLİK İNŞ.TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

KOL YOL PETROL MADENCİLİK İNŞ.TAŞ.TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

ADA CİTY YAPI A.Ş.

SATSO’DA 34 MESLEK KOMİTESİNDE SEÇİMLER TAMAMLANDI - Sayfa 2

·         3. MESLEK GRUBU (MAVİ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

ÖZPAŞ MAĞAZACILIK A.Ş.                                                                                           (MECLİS ASİL ÜYESİ)

SELİ KAYNAK VE MEY. SULARI İŞL. SAN. TİC. A.Ş.                                               (MECLİS ASİL ÜYESİ)

MORGÜL GIDA TEM. MAD. PAZ. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.                                      (MECLİS ASİL ÜYESİ)

BEYGIDA GIDA MAD. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.                                                          (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ÇOLAKOĞLU TEMİZLİK MLZ. GID. TEKS. HAY. VE SÜP. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

MB YILMAZLAR GIDA ÜRN. PAZ. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.                                     (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

UYAR TİCARET GID. VE TEM. İHT. MAD. SAN. TİC. A.Ş.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

ATALAR PETROL AKARYAKIT MAD. GID. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

KARASU ÖZMAR GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İLERİN GRUP GIDA TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

ATİLA BÜLENT GÜRLER GIDA MAD. TİC. LTD. ŞTİ.

ALTUNLAR GIDA TEM. İNŞ. TUR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

SUSA GIDA MADDELERİ PAZ. TİC. A.Ş.

LATİFE ÇAKMAK ADA ÇAKMAK KURUYEMİŞ

SATSO’DA 34 MESLEK KOMİTESİNDE SEÇİMLER TAMAMLANDI - Sayfa 3
  • MESLEK GRUBU (AÇIK MAVİ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ;

YÜKSELİŞ TAVUKÇULUK VE ZAHİRECİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ    (MECLİS ASİL ÜYE)

ŞEN PİLİÇ GIDA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ                                                                              (MECLİS ASİL ÜYE)

ARİF OMU İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                             (MECLİS ASİL ÜYE)

GÜREŞ TAVUKÇULUK GIDA TURİZM İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTI.           (MECLİS YEDEK ÜYE)

ÖZMERT ET VE ET ÜRÜNLERİ BESİCİLİK GIDA YEM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)

GÜNDÜZ TAVUKÇULUK NAKLİYAT TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTI.                                                  (MECLİS YEDEK ÜYE)

KAVAKOĞLU HAYVANCILIK TARIM VE GIDA HAFRİYAT NAKLİYAT İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTI.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

AKYILDIZLAR ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI TAVUKÇULUK NAKLİYAT HAFRİYAT İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

SAKARYA GIDA ENDÜSTRİSİ VE TİCARET A . Ş .

STG AGRO TARIM GIDA YEM ÜRETİM PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

KAVAKLILAR SO~UK HAVA DEPOSU VE TAVUK ÇIFTLL~I SANAYİ VE TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

GNR TAVUKÇULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KARAKAŞ ET VE ET ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK TARIM ÜRÜNLERİ TAŞIMACILIK HİZMETLERİ SAN.VE TIC.LTD . ŞTI.

ERSER HAYVANCILIK TAŞIMACILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SATSO’DA 34 MESLEK KOMİTESİNDE SEÇİMLER TAMAMLANDI - Sayfa 4
  • MESLEK GRUBU (TURUNCU LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

GÜLÜMSE YEMEK GIDA HAYVANCILIK İNŞAAT TURİZM İTH . İHR . SAN. VE TİC . LTD. ŞTİ.   (MECLİS ASİL ÜYESİ)

TEPEDEKİ ÇİMENLİK KAFE VE RESTORAN TİC . LTD. ŞTİ.                                                                               (MECLİS ASİL ÜYESİ)

GÖKHAN TİRYAKİ(MECLİS ASİL ÜYESİ)

GUNS TURİZM VE CAFE RESTAURANT İŞLETMELERİ A. Ş .                                                             (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SSK YAZJLIM TURİZM SANAYİ VE TİC . LTD. ŞTİ.                                                                                 (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

AK AY TURİZM NAKLİYAT YEMEKÇİLİK AKARYAKIT ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC . LTD. ŞTİ. (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ŞAHESER ET PİLİÇ GIDA VE YEMEKÇİLİK TİC . SAN. L TD. ŞTİ.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

TEVAZU YEMEK VE GIDA SANAYİ TİC . LTD. ŞTİ.

AHMET CEMAL TERZİ EMİRGAN SÜTİŞ ŞUBESİ

A DİAMOND THE RESORT SPA SAPANCA OTEL LTD. ŞTİ.

VİLDAN DEMİR - SASA HARMANLIK RESTAURANT

8KG RESTAURANT İŞLETMECİLİĞİ GIDA SAN. VE TİC . A. Ş .

ADA ÖZNUR YEMEK TEMİZLİK BİLİŞİM TURİZM TAŞIMACILIK SAN. VE TİC . LTD. ŞTİ.

ÇİZEMUA TURİZM OTELCİLİK TİC . LTD. ŞTİ.