USD 28,89
EUR 31,77
ALTIN 1.894,61
BIST100 8.094
İHBAR hattı 0552 642 79 79

SATSO Cumhuriyetin 100. yıl kutlamaları kapsamında konser düzenledi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Cumhuriyetin 100. yıl kutlamaları kapsamında konser düzenledi.

SATSO Cumhuriyetin 100. yıl kutlamaları kapsamında konser düzenledi - Sayfa 1

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Cumhuriyetin 100. yıl kutlamaları kapsamında konser düzenledi. 

SATSO Cumhuriyetin 100. yıl kutlamaları kapsamında konser düzenledi - Sayfa 2

2008 yılından bu yana SATSO bünyesinde faaliyet gerçekleştiren Şef Hamdi İtil yönetimindeki SATSO Türk Müziği Topluluğu ve TRT Sanatçısı Esra İçöz katılımcılara coşkulu ve eğlenceli bir akşam yaşattı. 

SATSO Cumhuriyetin 100. yıl kutlamaları kapsamında konser düzenledi - Sayfa 3

Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan’ın ev sahipliğindeki etkinliğe SAÜ Rektörü Prof. Dr. Hamza Al, SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Sakarya Barosu Başkanı İlknur Ebiz Yıldız, Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, Resmi Kurumların İl Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları ile Temsilcileri, SATSO Meclis üyeleri, Tabii meclis üyeleri, komite üyeleri, kadın ve genç girişimciler kurulları, komisyon üyeleri, SATSO üyeleri ve çok sayıda davetli ile basın mensupları iştirak etti.

SATSO Cumhuriyetin 100. yıl kutlamaları kapsamında konser düzenledi - Sayfa 4

SATSO Cumhuriyetin 100. Yıl Konseri, Şef Öğr. Gör. Hamdi İtil SATSO Türk Müziği Topluluğu’nun orkestra gösterisi ile başladı. Sazendeler eşliğinde Cumhuriyetin 100. yılına özel ve Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği koro ve solo şarkılar çalındı. SATSO Türk Müziği Topluluğu’nun performansının ardından sahneye TRT Sanatçısı Esra İçöz çıktı. Sanatçı SATSO Türk Müziği Topluluğu eşliğinde şarkılarını seslendirerek salondakileri özel bir gece yaşattı.