SASKİ heyeti Hendek'teki çalışmaları yerinde inceledi
Büyükşehir Belediyesi SASKİ heyeti, önceki gece saatlerinde meydana gelen deprem nedeniyle su kaynağında bulanıklık oluşan Hendek ilçesindeki çalışmaları yerinde inceledi. Bulanıklığın giderilmesi için çalışan ekipler aynı zamanda su analizlerini de sıklıkla yapıyor.
![SASKİ heyeti Hendek'teki çalışmaları yerinde inceledi - Sayfa 1](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2022/11/24/1-JTHP.jpg)
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) heyeti, meydana gelen deprem nedeniyle su kaynağında bulanıklık oluşan Hendek ilçesindeki çalışmaları yerinde inceledi.
![SASKİ heyeti Hendek'teki çalışmaları yerinde inceledi - Sayfa 2](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2022/11/24/2-7ObD.jpg)
Merkez üssü Düzce Gölyaka olan deprem bölgesinin Hendek’in içme suyu kaynağı Dikmen bölgesine yakınlığından dolayı ilçenin su kaynağında bulanıklık meydana geldi.
![SASKİ heyeti Hendek'teki çalışmaları yerinde inceledi - Sayfa 3](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2022/11/24/3-1BQr.jpg)
İçme suyu kaynağında meydana gelen bulanıklığın giderilme çalışmaları ise tüm hızıyla devam ediyor.