USD 18,53
EUR 18,19
ALTIN 989,71
BIST100 3.147
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Sapanca’da Çayiçi Gençlik spor Şampiyon Oldu

Sapanca Belediyesi tarafından “30 Ağustos Zafer Bayramı” dolayısıyla düzenlenen, mahalleler arası 30 Ağustos Zafer Kupası Futbol Turnuvası sona erdi.

Sapanca’da Çayiçi Gençlik spor Şampiyon Oldu - Sayfa 1

15 yaş ve altı gençlerin katıldığı turnuvada Sapanca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol Sahasında oynanırken, finalde şampiyonu penaltılar belirledi. Pamukova Mekecespor ve Sapanca Çayiçi Gençlikspor’un karşı karşıya geldiği final müsabakası golsüz sona erdi. Penaltı atışlarından rakibine 4-3 üstünlük kuran Sapanca Çayiçi Gençlikspor şampiyonluk kupasının sahibi oldu.

 

1 9
Sapanca’da Çayiçi Gençlik spor Şampiyon Oldu - Sayfa 2

Spora, yatırımlarımız her daim devam edecek

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen; “Düzenlemiş olduğumuz 30 Ağustos Zafer Kupası Futbol Turnuvası Çayiçi Gençlikspor’un şampiyonluğuyla sona erdi. Takımları ve sporcuları başarılarından dolayı tebrik eden ediyorum. Spor bizim için çok önemli. Çocuklarımızın burada centilmenliği, kardeşliği, dostluğu öğrenmesi çok önemliydi. Spora, çocuklara ve gençlere yatırımlarımız her daim devam edecek.  Turnuvamıza katılım sağlayan takımlarımıza çok teşekkür ediyorum. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olacağız. Çocuklarımızı destekleyen ailelerine ve eğitimcilerini ayrıca tebrik ediyorum. Müsabakalarımızda ter döken 11 takıma bundan sonraki hayatlarında da başarılarının devamını diliyorum” dedi.

2 9
Sapanca’da Çayiçi Gençlik spor Şampiyon Oldu - Sayfa 3

Final maçlarını Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Başkan Yardımcısı Fahri Arıkan, Sapanca İlçe Mili Eğiitim müdürü Mehmet Nuri Dede, Sapanca Belediyesi Basıb Yayın ve halkla İlişkiler Müdürü Emine Tarım, Okul Müdürleri ve futbol severler takip etti. Sapanca Çayiçi Gençlikspor’a şampiyonluk kupasını Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen verdi. Başkan Özen, gençlerle toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

3 9
Sapanca’da Çayiçi Gençlik spor Şampiyon Oldu - Sayfa 4
4 9