USD 30,99
EUR 33,60
ALTIN 2.016,35
BIST100 9.343
İHBAR hattı 0552 642 79 79

“Sakarya’yı Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için kararlıyız”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılan Başkan Yüce, Ankara'da bir dizi temaslarda bulundu. Sakarya için 7/24 hizmet anlayışıyla çalıştıklarını ifade eden Yüce, “Şehrimizin kuzeyinden güneyine doğusundan batısına tüm ilçelerinde, her bir noktasına hizmet götürmek için gayretle çalışıyoruz. Sakarya’yı Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için kararlıyız” dedi.

“Sakarya’yı Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için kararlıyız” - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Ankara’da bir dizi programlara katıldı. İlk olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan ve İl Gençlik Kolları Başkanı Serdar Akgün’le birlikte katılan Yüce, burada Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hitaplarını dinledi. Daha sonra ise Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız’ı ziyaret ederek, görevlerinde kolaylıklar diledi.

“Sakarya’yı Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için kararlıyız” - Sayfa 2

Başkan Yüce, Ankara temasları kapsamında AK Parti Genel Başkanvekilleri Efkan Ala ve Mustafa Elitaş’la görüştü. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’la bir araya gelen Yüce, AK Parti Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Ali İnci, Lütfi Bayraktar, Ertuğrul Kocacık, Murat Kaya ile görüşmesinin ardından Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar’ı ziyaret etti. Yüce, ziyaretlerinin ardından Sakarya vurgusu yaparak, şehrin yarınları için gayretle çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

“Sakarya’yı Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için kararlıyız” - Sayfa 3

Ankara temaslarının ardından değerlendirmelerini paylaşan Başkan Ekrem Yüce, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları toplantımızın ardından genel başkanvekillerimizi, genel başkan yardımcımızı, milletvekillerimizi ziyaret ettik. Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanımız Şemsi Bayraktar’la bir araya geldik. Çok verimli temaslarımız oldu. Ana gündemimiz Sakarya, şehrimizin yarınlarıydı. Hüsnü kabulleri için teşekkür ediyorum” dedi.

“Sakarya’yı Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için kararlıyız” - Sayfa 4

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ilk günkü aşk ve gayretle çalışmaya, Sakarya’ya hizmet etmeye devam edeceklerini ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “Şehrimizin kuzeyinden güneyine doğusundan batısına tüm ilçelerinde, her bir noktasına hizmet götürmek için gayretle çalışıyoruz. Ekiplerimizle birlikte 7/24 anlayışıyla şehrimizin kalkınma ve büyümesine ivme katmak, Sakarya’yı Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için kararlıyız. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.