USD 19,18
EUR 20,79
ALTIN 1.214,64
BIST100 4.813
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Sakarya’nın Yeni Oteli Polatlar Hizmete Girdi

Sakarya’nın yükselen yıldızı Serdivan’da kurulan Polatlar Otel ziyaretçilerine kapılarını açtı. Farklı ve özel konsepti ile dikkat çeken otelde konuklarına konfor ve huzurlu bir konaklama imkanı sunuluyor.

Sakarya’nın Yeni Oteli Polatlar Hizmete Girdi - Sayfa 1

Sakarya’da uzun yıllardır farklı sektörlerde faaliyet gösteren Polatlar Sultan Seki’nin sahibi olan Polat ailesi, Serdivan’da yeni bir otel yatırımını hayata geçirdi. Serdivan Medeniyet Bulvarı’nda bulunan 12 odalı otel özel mimarisi, konforu ve merkezi lokasyonu ile dikkat çekiyor. Şehrin içinde ama şehir stresinden uzakta bir konaklama deneyimi sunan Polatlar Otel, farklı alternatifleri ile de dikkat çekiyor. Polatlar Otel’de Restoran, Kahvaltı Salonu ve çok amaçlı toplantı salonu da yer alıyor. Otel de ayrıca özel etkinlikleriniz ve programlarınız için de farklı seçenekler mevcut.

Sakarya’nın Yeni Oteli Polatlar Hizmete Girdi - Sayfa 2

Otel yatırımı hakkında bilgilendirmede bulunan işletmeci Davut Polat, “Serdivan’da nezih, şık, temiz ve son derece kaliteli bir oteli hizmete açtık. Şu an da konuklarımızı ağırlamaya başladık. Özellikle merkezi lokasyonu, özel mimarisi ve kalitesi ile Polatlar Otel misafirlerimizin büyük beğenisini kazanıyor. Otelimizin Sakaryamız için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Sakarya’nın Yeni Oteli Polatlar Hizmete Girdi - Sayfa 3

Serdivan Medeniyet Bulvarı üzerinde bulunan Polatlar Otel’in konaklama imkanları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için 0264 465 00 54 numaralı telefonu kullanmak mümkün.