USD 32,41
EUR 34,54
ALTIN 2.462,98
BIST100 9.814
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Sakarya’nın Tek Cam ve Vitray Showroomu Açıldı

Sakarya’da 15 yılı aşkın süredir cam işleme sektöründe başarı işe faaliyet gösteren Gülersan Vitray Cam, Sakarya’nın ilk cam ve vitray showroomunu Serdivan’da açtı. Düzenlenen açılışa yoğun katılım olurken şirket sahibi Ümit Güler, “Uygun fiyata kaliteli hizmet anlayışı prensibi ile Sakarya’nın hizmetindeyiz” dedi.

Sakarya’nın Tek Cam ve Vitray Showroomu Açıldı - Sayfa 1

AÇILIŞA YOĞUN KATILIM

Cam işleme sektöründeki teknolojik donanımı ve profesyonel ekibi ile Sakarya’da 15 yıldan fazla süren deneyimi ile hizmet veren Gülersan Vitray Cam, Sakarya’nın ilk cam ve vitray shoroomunu Serdivan Bahçelievler Mahallesi 9. Cadde üzerinde açtı. Düzenlenen açılış programına katılım yoğun oldu. Düzenlenen açılışa Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Arifiye Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Sakarya Kızılay Şube Başkanı Cevdet Koç, AK Parti Sakarya Eski Milletvekilleri Hasan Ali Çelik ve Recep Yıldırım, Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu Başkanı Hasan Demir çok sayıda siyasi parti temsilcisi, STK yöneticisi ve iş adamı katıldı.

Sakarya’nın Tek Cam ve Vitray Showroomu Açıldı - Sayfa 2

15 YILLIK TECRÜBE

Yeni şubelerinin hayırlı olmasını temenni eden Gülersan Vitray Cam sahibi Ümit Güler, Sakarya’da cam sektöründeki 15 yıllık deneyimimiz, yurt dışı eğitimli kadromuz ve Türkiye’nin her bir noktasındaki ticari ilişkilerimizle edindiğimiz tecrübemizi katarak camın bulunduğu her mekânı özel yaşam alanına dönüştürüyoruz. Gülersan Vitray Cam hizmet anlayışındaki kalitesi mekânlara özel sunum ve üretim seçeneklerimizle camın zengin dünyasını müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

Sakarya’nın Tek Cam ve Vitray Showroomu Açıldı - Sayfa 3

HAYIRLI OLSUN

Gülersan olarak Avrupa’nın cam sektöründeki en büyük tedarikçileriyle çalıştıklarını ifade eden Güler, “Açtığımız yeni mağazamızda müşterilerimize her zaman olduğu uygun fiyata kaliteli hizmet anlayışı prensibini benimsiyoruz. Açmış olduğumuz showroom Sakarya’da alanında tek olma özelliği taşımaktadır. Özel kampanyalarımız ve kalitemiz ile Sakarya’da alanımızda iddialıyız. Açtığımız yeni mağazamızın açılış programına katılarak bizleri onurlandıran tüm konuklarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Sakarya’nın Tek Cam ve Vitray Showroomu Açıldı - Sayfa 4

KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİNDE KAMPANYA

Kış Bahçesi sistemleri alanında hizmet vermeye başladıklarını ifade eden Güler, “Markamızın hedefleri doğrultusunda uygun fiyat ve kalite prensibi ile kış bahçesi sistemleri alanında da hizmet vermeye başladık. Kış Bahçesi yani giyotin, sürme ve katlanır cam, pergole, cam çatı alanlarında Sakaryalı hemşerilerimizin hizmetindeyiz. Bu konuda özel kampanyalarımızdan yaralanmak ve bilgi almak için kendilerini showroomumuza davet ediyoruz” dedi.