USD 27,31
EUR 28,84
ALTIN 1.660,57
BIST100 8.195
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Sakarya'nın lezzeti kapılarını açtı

Büyükşehir Belediyesi, kendi eliyle ürettiği en lezzetli çikolataları satışa sunduğu Nehir Çikolata, hizmete açıldı. Kurdeleyi kesen Başkan Ekrem Yüce, Nehir'in Büyükşehir'in 'en tatlı' projesi olduğunu ifade ederek, "Aklınıza gelecek en lezzetli ve özel çikolatalar raflarda sizi bekliyor. Bu markaya sahip çıkan tüm Sakarya'ya şükran borçluyuz" dedi. Büyükşehir, el emeği dolgulu, truff ve dökme çikolataları rengarenk Nehir tezgahında satışa sundu.

Sakarya'nın lezzeti kapılarını açtı - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşa hizmet notkasına oluşturduğu ağı her geçen gün genişletiyor. Sosyal donatı alanlarının sayısını artıran, kafe ve restoran hizmetinde yelpazesini genişleten ve kente 1 milyon vatandaşı buluşturan mekanlar kazandıran Büyükşehir, yeni markası Nehir'i şehirle tanıştırdı. 

Sakarya'nın lezzeti kapılarını açtı - Sayfa 2

Büyükşehir'in el emeğiyle kendisi ürettiği çikolataların satışa sunulduğu, ismini "Nehrin Çocukları"ndan alan Nehir Çikolata kapılarını açtı.

Sakarya'nın lezzeti kapılarını açtı - Sayfa 3

Adapazarı'nın merkezinde bulunan Ofis Sanat Merkezi’nde kafeterya ve satış merkezi konseptiyle hazırlanan Nehir Çikolata'nın açılış kurdelesini Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve protokol üyeleri kesti.

Sakarya'nın lezzeti kapılarını açtı - Sayfa 4

Açılışa ayrıca Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, STK temsilcileri ve Büyükşehir bürokratları katıldı.