USD 18,53
EUR 18,19
ALTIN 991,38
BIST100 3.147
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Sakarya’da Sefo fırtınası!

Bike FEST kapsamında gerçekleştirilen Tour Of Sakarya yol bisikleti yarışından sonra festivalin ilk konserinde sahne alan şarkıcı Sefo için Demokrasi Meydanı’na akın eden 50 bini aşkın kişi son yılların en büyük konserinde unutamayacakları bir eğlenceye tanıklık etti.

Sakarya’da Sefo fırtınası! - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, özellikle bu yaz sezonunda pandemi sürecinin de kontrol altına alınmasından sonra vatandaşlar için birbirinden güzel sosyal aktiviteler planladı ve hayata geçirdi. Başkan Ekrem Yüce’nin öncesinde müjdesini paylaştığı unutulmaz Ağustos ayı ise birbirinden güzel programlarla başladı. 

1 7
Sakarya’da Sefo fırtınası! - Sayfa 2

Sakarya Millet Bahçesi’nde yapılan Açık Hava Etkinlikleri ve Bike FEST programlarıyla her gün farklı bir etkinlik, konser, spor müsabakası Sakaryalıların sosyal hayatına renk kattı. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde gerçekleştirilen Bike FEST kapsamında Sakarya yine Türkiye’de bisiklet alanında ilklere imza attı. Festival kapsamında ilk olarak MTB Sakarya Cup ve sonra dünyanın 110 ülkesinden canlı takip edilen MTB Eliminatör Dünya Kupası gerçekleştirildi.

2 7
Sakarya’da Sefo fırtınası! - Sayfa 3

En heyecanlı günler

Son olarak bugün ise festivalin en heyecan dolu bölümüne geçildi. Dünyanın dört bir yanına şehirlerin ön plana çıktığı, kentlerin merkezinden geçen Dünya Bisiklet Birliği (UCI) tarafından düzenlenen Tour Of Sakarya’da bambaşka bir ambians yarattı. 

3 7
Sakarya’da Sefo fırtınası! - Sayfa 4

50 binden fazla kişinin katıldığı konserde gençlerin çok sevdiği şarkıcı Sefo, sahneye çıktığında tıklım tıklım dolan meydanda şarkılar hep bir ağızdan söylendi. 

4 7