USD 16,75
EUR 17,48
ALTIN 976,05
BIST100 2.444
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Sakarya Spor Lisesinden Gençlik Bayramına Özel Spor Şenliği

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı haftası etkinlikleri kapsamında Sakarya Spor Lisesi spor şenliği ve geleneksel pilav günü programı düzenledi.

Sakarya Spor Lisesinden Gençlik Bayramına Özel Spor Şenliği - Sayfa 1

Okulun eğitim öğretim gördüğü Sakarya Atatürk Stadyumunda düzenlenen spor şenliğinde Sakarya Spor Lisesi öğrencileri öğretmenleri Şenay Doğu, Sıdıka Güler, Sevinç Çelik’in öncülüğünde jimnastik gösterileri, halk oyunları gösterileri, wushu gösterisi ve çeşitli oyunlarla yeteneklerini sergilediler.

1 12
Sakarya Spor Lisesinden Gençlik Bayramına Özel Spor Şenliği - Sayfa 2

Spor Yönetimi ve Organizasyonu dersi alan 12.sınıf öğrencilerinin de katkılarıyla hazırlanan programın açılış konuşmasını yapan okul müdürü Serkan Güneş Sakarya Spor Lisesinin İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü Spor Sakarya projesi kapsamında sporun her alanında başarılı bir dönem geçirdiğini söyledi.

2 12
Sakarya Spor Lisesinden Gençlik Bayramına Özel Spor Şenliği - Sayfa 3

Şenlikte gösterilerini sunan, Step Aerobik dalında Türkiye 7.si olan Adapazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri Pervin Arol ve Esra Yusufreisoğlu ile Üniversiteler arasında düzenlenen Jimnastik yarışmasında Türkiye ikincisi olan SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi Akrobatik Jimnastik takımı öğrencileri Rekreasyon Bölüm Başkanı Doç.Dr. Nurgül Tezcan Kardaş’ın öncülüğünde şenliğe renk kattılar.

3 12
Sakarya Spor Lisesinden Gençlik Bayramına Özel Spor Şenliği - Sayfa 4

Adapazarı Belediyesi ve Sakarya Gençlik Spor İl Müdürlüğünün destek sağladığı şenlik programına; Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, Adapazarı Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Murat Acar, Sakarya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Türker Erol Özen, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Büyükbaş, Sakarya Gençlik Spor Spor Şube Müdürü Özgür Aygün, Adapazarı Gençlik Spor İlçe Müdürü Keramettin Ekinci, Serdivan Gençlik Spor İlçe Müdürü Şükrü Özkan ve Okul Sporları İl Temsilcisi İlhan Sütlü ile öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

4 12