USD 32,40
EUR 34,53
ALTIN 2.456,38
BIST100 9.814
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Sakarya Liderine ve Davasına Sahip Çıkacak

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bugüne dek girdiğimiz her seçimde Anadolu İrfanına güvendik. Bugün de davasına ve liderine her zaman sahip çıkan Sakarya’nın basiret ve ferasetine güveniyoruz” dedi.

Sakarya Liderine ve Davasına Sahip Çıkacak - Sayfa 1

YOĞUN TEMPO İLE ÇALIŞTI

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, seçim çalışmalarının ilk gününden itibaren şehrin her noktasında vatandaşlarla bir araya geldi. Gittiği her yerde büyük destek ve ilgi gören İnci, binlerce vatandaşla bire bir görüşerek Sakarya’dan en yüksek oyu almak için gecesini gündüzüne katmaya devam etti. Kendisi de bir eğitimci olan İnci, seçim çalışması kapsamında öğrencilerle özel olarak ilgilenirken eğitimcilerle de bir araya geldi.

Sakarya Liderine ve Davasına Sahip Çıkacak - Sayfa 2

TAM DESTEK

Seçim öncesi önemli açıklamalarda bulunan Ali İnci, “Dün olduğu gibi bugün de Sakarya’mız için hizmet etmeye devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı ile şehrimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Bizler Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bugüne dek girdiğimiz her seçimde Anadolu İrfanına güvendik. Bugün de davasına ve liderine her zaman sahip çıkan Sakarya’nın basiret ve ferasetine güveniyoruz. Sakarya Türkiye Yüzyılı’na tam destek verecek” dedi.

Sakarya Liderine ve Davasına Sahip Çıkacak - Sayfa 3

MİLLET EN DOĞRU CEVABI VERECEK

İnci son olarak ise şunları kaydetti: “Sakarya’mıza tarımdan sanayine, eğitimden spora kadar her alanda bugüne dek olduğu gibi bugünden sonra da hak ettiği çalışmalarla buluşturacağız. Tüm kadrolarımızla Sakarya’dan en yüksek oyu almak için gece gündüz demeden çalıştık. Milletimiz bizi bağrına bastı. 14 Mayıs’ta da sandıkta gereken desteği gösterecek, hak edenlere 21 yıldır olduğu gibi yine en doğru cevabı verecek” diye konuştu.