USD 27,30
EUR 28,80
ALTIN 1.662,10
BIST100 8.242
İHBAR hattı 0552 642 79 79

RASiMPAŞA MAHALLESi YENiLENiYOR

Rasimpaşa Mahallesi'nde, Hendek Belediyesi tarafından yürütülen altyapı ve üstyapı çalışmaları büyük bir hızla ilerliyor. Mahalle sakinlerinin daha konforlu ve modern bir yaşam sürmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar, mahalle estetiğini güzelleştirmenin yanı sıra ulaşım güvenliğini de artırıyor.

RASiMPAŞA MAHALLESi YENiLENiYOR - Sayfa 1

Hendek Belediyesi, Rasimpaşa Mahallesi'nin sokaklarına, modern ve estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla kilitli parke taşları ile yeniden düzenleniyor. Aynı zamanda mahalle sakinlerinin güvenli ve rahat bir şekilde yürüyebilmesi için yaya yolları oluşturuyor. Bu çalışmalar, mahallenin hem estetik açıdan güzelleşmesini hem de yaşam kalitesinin artmasını hedefliyor.

RASiMPAŞA MAHALLESi YENiLENiYOR - Sayfa 2

Hendek Belediyesi ekipleri, Rasimpaşa Mahallesi'nde 5,3 kilometrelik malzeme serimi ve 3 kilometrelik stabilize yol çalışmasını başarıyla tamamladı. Bu çalışmalar sayesinde mahallenin ulaşım altyapısı daha dayanıklı hale getirilerek sakinlerin günlük yaşamını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

RASiMPAŞA MAHALLESi YENiLENiYOR - Sayfa 3

Ekipler, 1057 metrekare alanda asfalt yama çalışmalarını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Ayrıca 6521. sokakta sıcak asfalt serimi çalışmalarına devam ediliyor. Çalışmalar kapsamında 5 ayrı sokakta sıcak asfalt serimi için hazırlıklar başladı. Bu çalışmalar, yolların düzgün ve güvenli bir yüzeye kavuşmasını sağlayarak sürücülerin ve yayaların rahat bir ulaşım deneyimi yaşamasına yardımcı olmayı amaçlıyor.

RASiMPAŞA MAHALLESi YENiLENiYOR - Sayfa 4

Belediye ekipleri, mahallenin altyapısını güçlendirmek adına açık kanal çalışmalarını sürdürüyor. Bunun yanı sıra, yeni ihtiyaçlar doğrultusunda açılan yollar da trafiğin daha rahat akmasını sağlayacak.