Öğrenciler bu yazı macera dolu geçiriyor
Büyükşehir Belediyesi, bu yaz sezonunun en heyecanlı macerasına başladı. Yaşayarak Öğrenme Macera Park’ta yaz kursları tüm hızıyla devam ediyor. 7-14 yaş arası 200’ü aşkın öğrencinin katıldığı yaz kurslarında geleneksel okçuluk, satranç, spor tırmanışı ve drama gibi 4 branşta eğitimler veriliyor.
![Öğrenciler bu yazı macera dolu geçiriyor - Sayfa 1](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/07/21/1-BG2l.jpg)
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Park’ta yaz kursları tüm hızıyla devam ediyor. Bu yaz sezonunun macerası da Büyükşehirle aynı alanda başladı.
![Öğrenciler bu yazı macera dolu geçiriyor - Sayfa 2](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/07/21/7-aJPT.jpg)
7-14 yaş arası öğrencilerin geleneksel okçuluk, satranç, spor tırmanışı ve drama branşlarında eğitimler aldığı Macera Park’ta öğrenciler yaz tatillerini öğrenerek geçiriyor.
![Öğrenciler bu yazı macera dolu geçiriyor - Sayfa 3](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/07/21/4-jloq.jpg)
Öğrenmenin, özgüvenin ve heyecanın merkezi olan Macera Park’ın yaz kurslarına 200’ü aşkın öğrenci katılıyor.