USD 18,63
EUR 19,63
ALTIN 1.077,07
BIST100 4.963
İHBAR hattı 0552 642 79 79

O cadde yeni yüzüne kavuştu

Büyükşehir Belediyesi Adapazarı ve Serdivan için önemli bir bağlantı noktası olan 1250 metrelik Kirişhane Caddesi’ni 1800 ton asfalt kullanarak sil baştan yeniledi.

O cadde yeni yüzüne kavuştu - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde yol yenileme ve asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Başkan Ekrem Yüce’nin ‘Asfaltın ulaşmadığı nokta kalmayacak’ sloganıyla mesai 7 gün 24 saat sürüyor.

O cadde yeni yüzüne kavuştu - Sayfa 2

Özellikle son dönemde kırsal bölgelerde yürütülen çalışmalar sayesinde birçok ilçenin en önemli grup yolları altyapısıyla, üst yapısıyla ve asfaltıyla baştan sona yenilenerek vatandaşların hizmetine kazandırıldı.

O cadde yeni yüzüne kavuştu - Sayfa 3

Adapazarı ve Serdivan için önemli

Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi ekipleri, çalışmaların odağını son günlerde merkezi noktalara da çevirdi. Erenler, Adapazarı, Serdivan ilçelerinde her gün binlerce sürücünün kullandığı caddeler yeni yüzlerine kavuşuyor.

O cadde yeni yüzüne kavuştu - Sayfa 4

Bunlardan sonuncusu ise Adapazarı ve Serdivan ilçeleri arasında en önemli bağlantı yollarından bir tanesi olan Kirişhane Caddesi oldu. Bahçelievler, Altınova, Lojmanlar ve Mihtatpaşa hattında trafiği büyük ölçüde rahatlatan cadde yenilendi.